Ароматизатор Dr. Marcus Pump Spray Senso Juicy grapefruit 50мл


Нет в наличии
66 грн.
Наличные:
66 грн
Безнал:
79 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dr. Marcus Pump Spray "Senso" Juicy grapefruit - ароматизатор

Запах: грейпфрут
Компания Dr.Marcus International уже на протяжении 20 лет производит автомобильные освежители воздуха наивысшего класса и по праву считается одним из лучших изготовителей автомобильной автопарфюмерии не только в Польше, а и за ее пределами.
Линейка освежителей воздуха Dr.Marcus Pump Spray относится к жидким ароматизаторам, представлена удобной формой
Читать полностью
Технічні параметри:

Dr. Marcus Pump Spray "Senso" Juicy grapefruit - ароматизатор

Запах: грейпфрут
Компанія Dr.Marcus International вже протягом 20 років виробляє автомобільні освіжувачі повітря найвищого класу і по праву вважається одним з кращих виробників автомобільної автопарфюмеріі не тільки в Польщі, а й за її межами.
Лінійка освіжувачів повітря Dr.Marcus Pump Spray відноситься до рідких ароматизаторів, представлена зручною формою спрею і пропонує широкий асортимент запахів на будь-який смак. Компактна аерозольна форма Dr.Marcus Pump Spray в 50мл дозволить мати ароматизатор завжди під рукою, завдяки чому розпорошити парфумерну рідину в простір можна в будь-який необхідний момент і за лічені секунди. Використовувати Dr.Marcus Pump Spray рекомендується біля килимка в машині в передній частині кабіни або ж за водійським і пасажирським кріслами. Тривалість використання освіжувача становить близько 200 розпилень.
Освіжувачі повітря Dr.Marcus Pump Spray є універсальними інтер'єрними ароматизаторами і можуть використовуватися як в салоні автомобіля, так і в будь-якому іншому приміщенні.
Ненав'язливі і освіжаючі нотки представленої парфумерної композиції Dr.Marcus Pump Spray надають тонізуючу дію на людський організм, що особливо актуально для автомобілістів. У зв'язку з чим використання ароматів Dr.Marcus благотворно впливає на концентрацію уваги і впевненість водія під час дорожнього руху.

Аромат
цитрусовые
Тип
Ароматизатор
Вид
спрей
Срок использования
3 месяца
Место установки
передняя панель, подстаканник
Исполнение
флакон
Цвет
оранжевый
Страна производитель
Польша
Бренд
Dr. Marcus

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Dr. Marcus» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели