Навигатор GoClever 555FM-BT HD


Нет в наличии
2156 грн.
Наличные:
2156 грн
Безнал:
2587 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

GOCLEVER 555FM-BT HD – стильный навигатор с ультратонким 12мм корпусом, четким и ярким 5" LCD HD экраном (разрешение 800x480), детализированной картой, громкой связью Bluetooth, FM модулятором, видеовходом и даже встроенным веб-браузером, который позволяет подключиться к Интернет, с помощью мобильного телефона!

Благодаря большому дисплею вы с удобством сможете просматривать карту, видео и фотографии даже при ярком дневном свете.

Навигатор
Читать полностьюGOCLEVER 555FM-BT HD - стильний навігатор з ультратонким 12мм корпусом, чітким і яскравим 5 "LCD HD екраном (дозвіл 800x480), деталізованої картою, гучним зв"язком Bluetooth, FM модулятором, відеовходом і навіть вбудованим веб-браузером, який дозволяє підключитися до Інтернет, за допомогою мобільного телефону!

Завдяки великому дисплею ви з зручністю зможете переглядати карту, відео і фотографії навіть при яскравому денному світлі.

Навігатор GOCLEVER може легко з"єднається з вашою магнітолою по радіоканалу і транслювати всі звуки через автомобільну акустику завдяки FM модулятору;

Може використовуватися, як професійний Bluetooth ™ Hands free (Гучний зв"язок), програвати мультимедійні файли, музику або переглядати фотографії з microSD картки.

Особливу увагу варто звернути на покриття карти viaGPS 3.1 в Україну. Карта охоплює всю дорожню мережу території Україні, а також більше 260 населених пунктів з назвою вулиць, понад 200 населених пунктів з контурами будинків і понад 150 населених пунктів з деталізацією до будинку! Особливістю нової картки є дворові проїзди.

Goclever viaGPS 3.1 є однією з найбільш передових навігаційних програм у світі. Програма дуже проста у використанні і завдяки багатій функціональності і швидкій роботі viaGPS 3.1 займає передове місце у світовій еліті програмного забезпечення для навігаторів.

Карта містить інформацію про камери визначення швидкості (радарах) з системою завчасного попередження.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Здравствуйте! Можете доставить данную модель под заказ?

  Александр, 05.07.2013

  Эта модель не доступна

  Ответ специалиста

  Здравствуйте! Есть ли еще эта модель в продаже?

  Настасья, 09.02.2013

  Остался один экземпляр в магазине на Боженко

  Ответ специалиста

  Поставил igo v.9.6.2 и navitel v.5.1.0.48! Работает отлично! Пользуюсь около года нареканий нет.

  Евгений, 03.04.2012

Другие модели марки «GoClever» в категории «Навигатор»
Показать все модели