Нет в наличии
2085 грн.
Наличные:
2085 грн
Безнал:
2502 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GOCLEVER 555FM-BT HD – стильный навигатор с ультратонким 12мм корпусом, четким и ярким 5" LCD HD экраном (разрешение 800x480), детализированной картой, громкой связью Bluetooth, FM модулятором, видеовходом и даже встроенным веб-браузером, который позволяет подключиться к Интернет, с помощью мобильного телефона!

Благодаря большому дисплею вы с удобством сможете просматривать карту, видео и фотографии даже при ярком дневном свете.

Навигатор
Читать полностьюGOCLEVER 555FM-BT HD - стильний навігатор з ультратонким 12мм корпусом, чітким і яскравим 5 "LCD HD екраном (дозвіл 800x480), деталізованої картою, гучним зв"язком Bluetooth, FM модулятором, відеовходом і навіть вбудованим веб-браузером, який дозволяє підключитися до Інтернет, за допомогою мобільного телефону!

Завдяки великому дисплею ви з зручністю зможете переглядати карту, відео і фотографії навіть при яскравому денному світлі.

Навігатор GOCLEVER може легко з"єднається з вашою магнітолою по радіоканалу і транслювати всі звуки через автомобільну акустику завдяки FM модулятору;

Може використовуватися, як професійний Bluetooth ™ Hands free (Гучний зв"язок), програвати мультимедійні файли, музику або переглядати фотографії з microSD картки.

Особливу увагу варто звернути на покриття карти viaGPS 3.1 в Україну. Карта охоплює всю дорожню мережу території Україні, а також більше 260 населених пунктів з назвою вулиць, понад 200 населених пунктів з контурами будинків і понад 150 населених пунктів з деталізацією до будинку! Особливістю нової картки є дворові проїзди.

Goclever viaGPS 3.1 є однією з найбільш передових навігаційних програм у світі. Програма дуже проста у використанні і завдяки багатій функціональності і швидкій роботі viaGPS 3.1 займає передове місце у світовій еліті програмного забезпечення для навігаторів.

Карта містить інформацію про камери визначення швидкості (радарах) з системою завчасного попередження.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Здравствуйте! Можете доставить данную модель под заказ?

  Александр, 05.07.2013

  Эта модель не доступна

  Ответ специалиста

  Здравствуйте! Есть ли еще эта модель в продаже?

  Настасья, 09.02.2013

  Остался один экземпляр в магазине на Боженко

  Ответ специалиста

  Поставил igo v.9.6.2 и navitel v.5.1.0.48! Работает отлично! Пользуюсь около года нареканий нет.

  Евгений, 03.04.2012

Другие модели марки «GoClever» в категории «Навигатор»
Показать все модели