Нет в наличии
920 грн.
Наличные:
920 грн
Безнал:
1104 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pantera CLK-375 ver.2 – автосигнализация

На базе автосигнализации Pantera CLK-375 ver.2 можно построить практически любую конфигурацию под конкретный автомобиль. Функции Anti-Carjacking и пассивный иммобилайзер,
которые есть в Pantera CLK-375 ver.2, повышают безопасность. Сигнализацией Pantera CLK-375 ver.2 можно управлять четырьмя программируемыми брелоками.

Технические характеристики Pantera CLK-375 ver.2
Для
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pantera CLK-375 ver.2 – автосигналізація

На базі автосигналізації Pantera CLK-375 ver.2 можна побудувати практично будь-яку конфігурацію під конкретний автомобіль. Функції Anti-Carjacking і пасивний іммобілайзер, які є в Pantera CLK-375 ver.2, підвищують безпеку. Сигналізацією Pantera CLK-375 ver.2 можна керувати чотирма запрограмованими брелоками.

Технічні характеристики Pantera CLK-375 ver.2

Для керування системою є 4-кнопкові командні брелоки з дальністю дії до 50 м. В комплекті їх два, але в пам'ять системи можна записати до 4-х брелоків – дуже зручно для автомобілів з кількома водіями, наприклад, корпоративних. Оригінальний округлий дизайн брелоків з металевими вставками, що виконані в світлій колірній гамі з чорним оздобленням, доповнений вдалою конструкцією кнопок – всі вони марковані. Увімкнення/вимкнення охорони виконується різними кнопками.

Саме натискання на кнопку чітко відчувається пальцем, тож подавати команди можна навіть не дивлячись на брелок. Кнопка зняття з охорони спеціально зроблена більш жорсткою при натисканні, щоб виключити мимовільне натиснення, коли брелок знаходиться в кишені разом з ключами. Команди захищені від радіоперехоплення динамічним кодом SuperKeeloq.

Серед охоронних функцій виділимо можливість блокування двигуна по двох ланцюгах, режим іммобілайзера, що чудово захищає від «швидкого викрадення» (часто трапляється на коротких зупинках біля заправок чи кіосків-магазинів), можливість охорони при включеному двигуні, що допомагає зберегти тепло в салоні під час недовгих парковок в холодну пору. Потрібно відзначити автоматичну запрограмовану противикрадальну функцію Anti-Carjacking, що захищає автомобіль від насильницького викрадення або викрадення шляхом крадіжки ключів і брелока з дотриманням безпеки для автовласника. У процесі зупинки захопленого автомобіля включається тривога, двигун блокується переривчасто, таким чином, швидкість автомобіля поступово гаситься, і лише потім двигун глушиться. Хороший захист від крадіжки брелоків – двоетапне зняття з охорони, коли брелоком можна лише відімкнути машину, а відключення блокувань виконується іншими діями. Для таких випадків і аварійного відключення системи передбачений запрограмований PIN-код, тобто потрібно ввести цифровий код, відомий тільки вам (якщо дана функція запрограмована).
Передбачено додатковий радіоканал для відмикання багажника і керування додатковими пристроями. Є запрограмований вихід для керування «ввічливим підсвічуванням»/модулем склопідіймачів/додатковим пейджером. В автомобілях з турбованим двигуном слід використовувати турботаймер системи. Після активної їзди на автомобілі з двигуном, оснащеним турбонаддувом, перед зупинкою двигуна зазвичай рекомендується охолодити турбіну, давши попрацювати двигуну кілька хвилин на холостих обертах. Використання вбудованого турботаймера в Pantera CLK-375 дозволяє поставити систему на охорону, не чекаючи охолодження турбіни.

Завдяки розвиненій системі програмування Pantera CLK-375 може бути оптимально адаптована для надійної роботи на будь-яких автомобілях.

ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ
Два 4-кнопкових програмованих брелоки-передавачі з динамічним кодом Keeloq™.
Противикрадальна функція «Anti-Carjacking» з можливістю активного безпечного глушіння двигуна.
2-рівневий датчик удару.
Потужна 6-тональна сирена.
Блокування стартера з можливістю підключення додаткового блокування.
Вбудовані реле для керування замками дверей.
Вбудоване реле для керування правими/лівими покажчиками повороту.
Запрограмований персональний код відключення системи.
Вихід 2-го каналу (для відмикання багажника або підключення додаткових аксесуарів).
Вихід для керування «ввічливим підсвічуванням»/модулем склопідіймачів/додатковим пейджером.
Можливість охорони автомобіля з працюючим двигуном.

Тип
Односторонние
Вид
автомобильные
Сирена в комплекте
есть
Корпус брелока
металлизированный
Дополнительно
открытие багажника, турботаймер, автозакрытие стекол
Бренд
Pantera

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pantera» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели