Смазка LIQUI MOLY 3310


Доставим под заказ
135 грн.
Наличные:
135 грн
Безнал:
162 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY 3310 0,3л - Силиконовый спрей

Объем: 0,3 л
Свойства
Силиконовый спрей, не содержащий минеральных масел и жиров предназначен для смазывания трущихся поверхностей и их защиты. Создан на основе силикона, не содержит хлорсодержащих растворителей. Защищает и смазывает поверхности, образуя прозрачную, очень прочную пленку. Может использоваться как защитное средство при сварке в среде инертного газа, смазывает направляющие
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY 3310 0,3л - Силіконовий спрей

Об'єм: 0,3л
Властивості
Силіконовий спрей, що не містить мінеральних масел і жирів призначений для змащування поверхонь, що труться та їх захисту. Створений на основі силікону, не містить хлорвмісних розчинників. Захищає і змащує поверхні, утворюючи прозору, дуже міцну плівку. Може використовуватися як захисний засіб при зварюванні в середовищі інертного газу, змащує напрямні люків, сидінь, тяг управління карбюратором, дверні та віконні шарніри, петлі, доглядає і захищає пластики і гуму, усуває скрипи пластикових панелей, глибоко проникає в поверхню.

Як застосовувати
Перед використанням балончик струсити. Нанести тонким рівномірним шаром на оброблювані поверхні. При необхідності обробку повторити. Уникати попадання засобу на лаковані поверхні та продукти харчування.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Смазка»
Показать все модели