Смазка LIQUI MOLY 3310


Доставим под заказ
132 грн.
Наличные:
132 грн
Безнал:
158 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY 3310 0,3л - Силиконовый спрей

Объем: 0,3 л
Свойства
Силиконовый спрей, не содержащий минеральных масел и жиров предназначен для смазывания трущихся поверхностей и их защиты. Создан на основе силикона, не содержит хлорсодержащих растворителей. Защищает и смазывает поверхности, образуя прозрачную, очень прочную пленку. Может использоваться как защитное средство при сварке в среде инертного газа, смазывает направляющие
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY 3310 0,3л - Силіконовий спрей

Об'єм: 0,3л
Властивості
Силіконовий спрей, що не містить мінеральних масел і жирів призначений для змащування поверхонь, що труться та їх захисту. Створений на основі силікону, не містить хлорвмісних розчинників. Захищає і змащує поверхні, утворюючи прозору, дуже міцну плівку. Може використовуватися як захисний засіб при зварюванні в середовищі інертного газу, змащує напрямні люків, сидінь, тяг управління карбюратором, дверні та віконні шарніри, петлі, доглядає і захищає пластики і гуму, усуває скрипи пластикових панелей, глибоко проникає в поверхню.

Як застосовувати
Перед використанням балончик струсити. Нанести тонким рівномірним шаром на оброблювані поверхні. При необхідності обробку повторити. Уникати попадання засобу на лаковані поверхні та продукти харчування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Смазка»
Показать все модели