Трансмиссионное масло Honda ATF DW-1 08200-9008 0,95л


Нет в наличии
226 грн.
Наличные:
226 грн
Безнал:
271 грн
243 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HONDA ATF DW-1 08200-9008 0,95л - Оригинальная жидкость для АКПП

Фирменная трансмиссионная жидкость, разработанная концерном «Хонда» специально для автоматических трансмиссий, установленных в автомобили собственных марок Honda и Acura начиная с 2012 года выпуска и требующих масло с допуском DW-1. Так как допуск DW-1 пришел на замену устаревшему ZW-1, то данная трансмиссионная жидкость может применяться для моделей Honda и Acura,
Читать полностью
Технічні параметри:

HONDA ATF DW-1 08200-9008 0,95л - Оригінальна рідина для АКПП

Фірмова трансмісійна рідина, розроблена концерном «Хонда» спеціально для автоматичних трансмісій, встановлених в автомобілі власних марок Honda і Acura починаючи з 2012 року випуску і вимагають масло з допуском DW-1. Так як допуск DW-1 прийшов на заміну застарілому ZW-1, то дана трансмісійна рідина може застосовуватися для моделей Honda і Acura, випущених раніше.
Переваги:
Рідина відповідає вимогам і стандартам «Хонда», завдяки чому має ідеально підібраними значеннями в'язкості і плинності для повноцінного захисту трансмісії від зносу за будь-яких умов експлуатації.
Антифрикційні властивості гарантують плавне і чітке перемикання передач як при низьких, так і при високих температурах, для максимально комфортного руху автомобіля.
Має високу стійкість до окислення і зносу, зберігає свої мастильні та захисні властивості на тривалий період, що дозволяє використовувати рідину в трансмісіях з продовженими інтервалами заміни.
Завдяки низькій в'язкості масло знижує втрати потужності на тертя, тим самим підвищує продуктивність і скорочує витрату палива.
Захищає прокладки, сальники і ущільнення від старіння і руйнування.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
0.95 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Honda» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели