Очиститель обивки ATAS DETAP 750 мл


Есть в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
84 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

ATAS DETAP 750 мл - очиститель обивки

Объем: 750 мл
Тип: жидкость
Упаковка: флакон с распылителем

Высококачественное средство для чистки текстильной обивки. Освежает очищенную поверхность и возвращает интенсивность цвета. Легкое в применении.
Жидкий продукт, в состав которого входят специальные вещества, замедляющие процесс образования загрязнения. Средство воздействует на химические соединения между тканью и пятном,
Читать полностью
Технічні параметри:

ATAS DETAP 750 мл - очищувач оббивки

Об'єм: 750 мл
Тип: рідина
Упаковка: флакон з розпилювачем

Високоякісний засіб для чищення текстильної оббивки. Освіжає очищену поверхню і повертає інтенсивність кольору. Легке у застосуванні.
Рідкий продукт, до складу якого входять спеціальні речовини, що уповільнюють процес утворення забруднення. Засіб впливає на хімічні сполуки між тканиною і плямою, виштовхує його на поверхню і дозволяє легко видалити механічним способом. М'яко діє на тканину, освіжає кольору. Не утворює піни, має також дезінфікуючу дію і надає приємний аромат. Також рекомендований для чищення килимів і килимових покриттів.

Спосіб використання: Продукт готовий до застосування, розпорошити на поверхню, намагаючись не надто просочувати тканину, видалити бруд підходящої щіткою, потім протерти поверхню злегка вологою губкою.

Попередження: На тканинах і килимових покриттях, що вимагають особливого догляду, перед використанням слід провести тест на сумісність на невеликій ділянці матерії.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ATAS» в категории «Очиститель обивки»
Показать все модели