Трансмиссионное масло Audi VW для МКПП G052171A2 1л


Заканчивается
839 грн.
Наличные:
839 грн
Безнал:
1007 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

VW для МКПП G052171A2 1л- Масло трансмиссионное

VW для МКПП G052171A2 1л - фирменное трансмиссионное масло для шестиступенчатых механических коробок переключения передач (МКПП) производства концерна VAG, требующих от масла соответствия допуску G 052 171 A2 и устанавливаемых в автомобили Audi, Volkswagen, Skoda. Производится с учётом конструктивных особенностей системы смазки и трансмиссии в целом для наилучшей прокачиваемости и
Читать полностью
Технічні параметри:

VW для МКПП G052171A2 1л- Масло трансмісійне

VW для МКПП G052171A2 1л - фірмове трансмісійне масло для шестиступінчастих механічних коробок перемикання передач (МКПП) виробництва концерну VAG, що вимагають від масла відповідності допуску G 052 171 A2 і встановлюваних в автомобілі Audi, Volkswagen, Skoda. Виробляється з урахуванням конструктивних особливостей системи змазки і трансмісії в цілому для найкращої прокачуваності і сумісності з даною коробкою перемикання передач. Використання даного масла забезпечить тривалу, стабільну і ефективну роботу трансмісії.
Завдяки унікальному пакету присадок, масло VW для МКПП G052171A2 1л має наступні переваги:
Повноцінний захист робочих поверхонь механічної коробки передач від безпосереднього контакту металу об метал - це мінімізує знос і виключає виникнення механічних пошкоджень у вигляді сколів, подряпин, зачепів.
Антифрикційні присадки знижують тертя між рухомими елементами трансмісії, ніж сприяють максимально ефективної і продуктивної роботи МКПП, а також економії палива.
Використання масла VW для МКПП G052171A2 1л дозволяє знизити шум і вібрації під час роботи і покращує чіткість і м'якість перемикання передач для плавного ходу автомобіля без ривків.

Базовое масло
Синтетическое
Применение
МКПП
Объем
1 (л)
Допуск VW, Audi, Seat, Skoda
VW G 052 171
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Audi» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели