Трансмиссионное масло VAG ATF G055025A2 1л


Есть в наличии
679 грн.
Наличные:
679 грн
Безнал:
815 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

AUDI VAG ATF для АКПП G055025A2 1л - Масло трансмиссионное

Audi VAG ATF для АКПП G055025A2 – фирменная трансмиссионная жидкость для шестиступенчатых автоматических коробок переключения передач производства концерна VAG и требующих от масла соответствия фирменному допуску G055 025 A2. Масло производится с учётом конструктивных особенностей трансмиссии, в том числе и особенностей строения системы смазки, благодаря чему масло легко
Читать полностью
Технічні параметри:

AUDI VAG ATF для АКПП G055025A2 1л - Масло трансмісійне

Audi VAG ATF для АКПП G055025A2 - фірмова трансмісійна рідина для шестиступінчастих автоматичних коробок перемикання передач виробництва концерну VAG які вимагають від масла відповідності фірмовому допуску G055 025 A2. Масло виробляється з урахуванням конструктивних особливостей трансмісії, в тому числі і особливостей будови системи змащення, завдяки чому масло легко прокачується і миттєво надходить до точок змащення виключаючи масляне голодування трансмісії.
При виробництві трансмісійної рідини Audi VAG ATF для АКПП G055025A2 використовуються токноочищені базові масла і унікальний, спеціально підібраний для даного масла, пакет присадок для забезпечення наступних переваг:
Стабільна оптимальна в'язкість рідини зберігається в широкому діапазоні температур і допускає застосування масла цілий рік.
Також, в процесі роботи утворюється міцна масляна плівка, яка завдяки адгезивним властивостям зберігається на поверхні елементів навіть в період довгого простою автомобіля. Ця плівка полегшує пуск автомобіля, в тому числі в зимовий період, і попереджає масляне голодування трансмісії, і, як наслідок, знос і пошкодження.
Антифрикційні присадки мінімізують тертя між робочими елементами коробки передач - це знижує «задумливість» автоматичної коробки, сприяє більш чіткому і м'якому переключенню передач.

Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1
Базовое масло
Синтетическое
Допуск VW, Audi, Seat, Skoda
VW G 055 025 А2
Производство
Германия
Марка авто
Audi, Volkswagen, Seat, Skoda
Дополнительно
оригинальное
Бренд
VAG

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «VAG» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели