Клей K2 MEGA MIRROR 6ml B110


Нет в наличии
49 грн.
Наличные:
49 грн
Безнал:
61 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

К2 MEGA MIRROR 6ml B110 - Клей для зеркала заднего вида

Высокоэффективный клей помогает там, где другие не справляются. Без размешивания. Очень сильный и быстродействующий клей. Более эффективный, чем эпоксиды и суперклеи. Прочно склеивает зеркало заднего вида со стеклом. Также может применяться для соединения металла с металлом, стекла со стеклом, керамики, драгоценностей, бижутерии и других материалов. Достигает 60% прочности в течение
Читать полностью
Технічні параметри:

К2 MEGA MIRROR 6ml B110 - Клей для дзеркала заднього виду

Високоефективний клей допомагає там, де інші не справляються. Без замішування. Дуже сильний і швидкодіючий клей. Більш ефективний, ніж епоксиди і суперклей. Міцно склеює дзеркало заднього виду зі склом. Також може застосовуватися для з'єднання металу з металом, скла зі склом, кераміки, коштовностей, біжутерії та інших матеріалів. Досягає 60% міцності протягом 5 хвилин. Об'єм: 6 мл.
Особливо міцний і бистросхвативающійся клей. Може застосовуватися також у всіх випадках з'єднань метал-скло, метал-метал, скло-скло.

ЗАСТОСУВАННЯ: Ретельно очистити склеювані поверхні, відзначити на вітровому склі область приклеювання олівцем або маркером. Зняти ковпачок з тюбика з активатором і надіти його з іншого кінця тюбика. Обережно натиснути на тюбик, роздавав внутрішню скляну часть.Нанесті тонкий шар активатора на зону приклеювання на вітровому склі. Обірвати носик капсули з клеєм і нанести, чи не розмазуючи, одну краплю на приклеюється тримач дзеркала. Притиснути склеювані поверхні, злегка посувати тримач з боку в бік (5-10 сек.) І стиснути в остаточному положенні на 1-2 хвилини.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Містить ізопропанол, амінові кислоти. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. Використовувати в провітрюваному приміщенні. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ОБСЯГ - 2 капсули по 3 мл.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «K2» в категории «Клей»
Показать все модели