Нет в наличии
63 грн.
Наличные:
63 грн
Безнал:
76 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

G-Energy Antifreeze 40 1L- Антифриз

Производитель: G-Energy
Концентрат: Да
Объем: 1 л.
Тип: Антифриз

Концентрат охлаждающей жидкости G-Energy Antifreeze применяется для приготовления рабочих охлаждающих жидкостей с заданной температурой начала кристаллизации путем разбавления его водой. В качестве рабочей охлаждающей жидкости концентрат не используется. Готовая (разбавленная) охлаждающая жидкость предназначена для
Читать полностью
Технічні параметри:

G-Energy Antifreeze 40 1L- Антифриз

Виробник: G-Energy
Концентрат: Так
Об'єм: 1 л.
Тип: Антифриз

Концентрат охолоджуючої рідини G-Energy Antifreeze застосовується для приготування робочих охолоджуючих рідин із заданою температурою початку кристалізації шляхом розбавлення його водою. В якості робочої охолоджуючої рідини концентрат не використовується. Готова (розбавлена) охолоджуюча рідина призначена для використання в системах охолодження двигунів внутрішнього згоряння. Пакет присадок, сформований на основі карбонових кислот, забезпечує надійну і довготривалий захист від корозії, кавітації, піноутворення, набухання гуми.
G-Energy Antifreeze виробляється з використанням імпортного пакету присадок.
G-Energy Antifreeze, на відміну від охолоджуючих рідин, вироблених за традиційною технологією, не містить таких потенційно шкідливих компонентів, як нітрити та аміни, відповідно менше забруднює навколишнє середовище. Ця також не містить силікатів і фосфатів, здатних випадати в осад.

Тип
Антифриз
Объем
1
Упаковка
бутылка
Производство
Италия
Бренд
G-Energy

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «G-Energy» в категории «Антифриз»
Показать все модели