Антигель K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 1л


Есть в наличии
186 грн.
Наличные:
186 грн
Безнал:
233 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 1л - Антигель для дизельного топлива

Антигель для дизельного топлива K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 выпускается европейским производителем, а это значит, что можно быть уверенным в его экологичности и высоком качестве добавок.
Нижняя граница применения антигеля для дизельного топлива K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 составляет -39 С, а это значит, что производитель гарантирует текучесть дизтоплива даже при самых
Читать полностью
Технічні параметри:

K2 TTURBO DFA-39 DIESEL T301 1л - Антигель для дизельного палива

Антигель для дизельного палива K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 випускається європейським виробником, а це значить, що можна бути впевненим в його екологічності та високій якості добавок.
Нижня межа застосування антигель для дизельного палива K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 становить -39 С, а це значить, що виробник гарантує плинність дизпалива навіть при найсуворіших погодних умовах.
Даний антигель запобігає утворенню парафінових частинок і, як наслідок, блокаду пального в прохідних каналах паливного фільтра, а також забезпечує безперебійну подачу солярки до інших елементів паливної апаратури при температурі до - 39 С.
Спеціально розроблений склад додаткових додатків антигель до того ж дозволяє утримувати інжектор двигуна в чистоті. Застосування антигель для дизпалива забезпечить безперебійну роботу двигуна внутрішнього згоряння і впевнений старт вашого автомобіля навіть в найбільш сильні морози і складні погодні умови.
Висока продуктивність роботи антигель K2 TURBO DFA-39 DIESEL T301 була досліджена і підтверджена в Центральній лабораторії нафти в Польщі, м.Варшава.
Спосіб застосування: 50мл антигель на 30л для літнього виду палива і 50мл на 60л для зимового палива.

Объем
1 (л)
Упаковка
флакон

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «K2» в категории «Антигель»
Показать все модели