Трансмиссионное масло Febi ATF 39095 1л


Нет в наличии
402 грн.
Наличные:
402 грн
Безнал:
482 грн
463 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FEBI ATF 39095 1л- Трансмиссионное масло

Жидкость класса «премиум» для применения в автоматических коробках передач автомобилей производства всемирно известных концернов VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat), BMW, Chrysler. Производится на основе тонко очищенных минеральных базовых масел с добавлением синтетических компонентов и специально подобранного пакета активных присадок с учётом конструктивных особенностей трансмиссий. Благодаря
Читать полностью
Технічні параметри:

FEBI ATF 39095 1л- Трансмісійне масло

Рідина класу «преміум» для застосування в автоматичних коробках передач автомобілів виробництва всесвітньо відомих концернів VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat), BMW, Chrysler. Виробляється на основі тонко очищених мінеральних базових масел з додаванням синтетичних компонентів і спеціально підібраного пакету активних присадок з урахуванням конструктивних особливостей трансмісій. Завдяки цьому масло володіє оптимальними значеннями в'язкості, що дозволяє йому вільно циркулювати по системі змащення в будь-який час року.
Переваги:
Забезпечує повноцінний захист деталей коробки передач від зносу і відколів, завдяки своїм вираженим адгезивним властивостям - здатності налипає на металеві поверхні утворюючи плівку і запобігаючи їх безпосередній контакт.
Зберігає плинність при негативних температурах і забезпечує легкий старт автомобіля з мінімальним пусковим зносом в зимовий період.
Антифрикційні присадки забезпечують м'яке і чітке перемикання передач без ривків на весь період використання масла.
Рідина має високу стійкість до піноутворення і окисленню, завдяки чому зберігає свої властивості на тривалий період, що істотно перевищує розрахунковий термін заміни.

Базовое масло
Полусинтетическое
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1 (л)
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Febi» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели