Октан корректор K2 DOKTOR CAR SPEC 443ml T350


Нет в наличии
72 грн.
Наличные:
72 грн
Безнал:
86 грн
86 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

K2 DOKTOR CAR SPEC 443ml T350 - Калийная добавка для увеличения октанового числа

Объем: 443 мл

Благодаря своим свойствам значительно снижает утечки из двигателя. Увеличивает толщину пленки, что способствует более низкому расходу масла при интенсивной эксплуатации.
Продукт имеет хорошую устойчивость к температурным колебаниям и очень высокие смазочные характеристики. Он имеет хорошую текучесть при низких температурах.
Читать полностью
Технічні параметри:

K2 DOKTOR CAR SPEC 443ml T350 - Калійна добавка для збільшення октанового числа

Об'єм: 443 мл

Завдяки своїм властивостям значно знижує витік з двигуна. Збільшує товщину плівки, що сприяє більш низькій витраті масла при інтенсивній експлуатації.
Продукт має хорошу стійкість до температурних коливань і дуже високі мастильні характеристики. Він має хорошу текучість при низьких температурах. Ущільнює двигун, підвищує компресію і знижує тертя між деталями, а також продовжує термін служби двигуна. Підтримує двигун в чистоті.
Усуває дим з вихлопної труби. Може використовуватися у всіх типах двигунів, як старих так і нових, бензинових і дизельних двигунах. Він змішується з всіма типами мінеральних та синтетичних масел.
Особливо рекомендується для двигунів, що працюють в екстремальних умовах (їзда в горах під час літньої спеки, з повним навантаженням, часті холодні запуску двигуна).
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «K2» в категории «Октан корректор»
Показать все модели