Ароматизатор K2 VENTO лимон V455 8мл


Нет в наличии
34 грн.
Наличные:
34 грн
Безнал:
41 грн
36 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

K2 VENTO лимон 8мл V455 - Освежитель воздуха

Ароматизаторы для автомобилей популярного более, чем в 75 странах, бренда автохимии K2 производятся в Польше на основе собственных уникальных разработок, которые являются бестселлерами на рынке автопарфюмерии.
Автоосвежители K2 VINCI созданы для генерации ощущения благополучия, поэтому с запахами бренда салон любого автомобиля наполнится атмосферой радостного умиротворения и ароматной
Читать полностью
Технічні параметри:

K2 VENTO лимон 8мл V455 - Освіжувач повітря

Ароматизатори для автомобілів популярного більш, ніж в 75 країнах, бренду автохімії K2 виробляються в Польщі на основі власних унікальних розробок, які є бестселерами на ринку автопарфумеріі.
Автоосвіжувачі K2 VINCI створені для генерації відчуття благополуччя, тому з запахами бренду салон будь-якого автомобіля наповниться атмосферою радісного умиротворення і ароматною свіжістю, що дозволить скрасити навіть найбільш довгі поїздки та подорожі. Компанія розробила композиції запахів спеціально для автомобільних інтер'єрів, серед яких кожен зможе підібрати варіант під свої смакові переваги: підбадьорливий океанський бриз або освіжаючий лимон, соковиті стиглі фрукти або аромат солодкої ванілі, чарівні тропічні аромати або безтурботний лісовий притулок, а також багато інших.
K2 VENTO лимон представлений у вигляді скляної пляшки, об'ємом 8мл, з натуральною дерев'яною пробкою, заповненою ефірним маслом. Ароматизатор підвішується на дзеркало заднього виду або в іншому місці салону за допомогою шнурка, що входить в комплект. Пляшка з парфумерною композицією може бути відрегульована при використанні шнурка шляхом часткового прочиненя пробки для потрібної інтенсивності поширення запаху. При цьому аплікатор розроблений з урахуванням поступового дозованого випаровування ароматних часток.
Термін дії ароматичної речовини зберігається протягом двох місяців.
Склад ароматних комбінацій K2 VINCI розроблений таким чином, щоб підвищити впевненість і уважність водія під час водіння.

Аромат
цитрусовые
Тип
Ароматизатор
Вид
жидкие
Срок использования
2 месяца
Место установки
подвесные
Исполнение
флакон
Цвет
желтый
Страна производитель
Польша
Бренд
K2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «K2» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели