Блок розжига STARLITE Premium Ballast Slim 35W KET


Нет в наличии
182 грн.
Наличные:
182 грн
Безнал:
228 грн
256 грн.
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STARLITE Premium Ballast Slim 35W KET- Блок розжига
Блок розжига Premium Ballast Slim 35W KET, это универсальный компонент для ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Также блоки Slim - это блоки нового поколения, у них переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения происходит гораздо плавнее,
Читать полностью
Технічні параметри:

STARLITE Premium Ballast Slim 35W KET - Блок розжигу
Блок розпалювання Premium Ballast Slim 35W KET, це універсальний компонент для ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Також блоки Slim - це блоки нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%, а також повне цифрове управління. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Роз'єм КЕТ, з прямокутним коннектором, найчастіше зустрічаються на європейському ринку.
Для безпечного використання блок розпалу захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35 Вт. Стартова напруга запуску лампи 24 000 В. Діапазон вхідної напруги від 9 В до 16 В. Максимальна сила струму при запуску - 20 А.
У комплект входить один блок розпалу й проводами підключення. Гарантія від виробника шість місяців.

Вид
ксенон
Тип блока розжига
узкий
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Can-Bus
без обманки
Тип разъема
KET
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STARLITE» в категории «Блок розжига»
Показать все модели