Портативная акустика JBL Xtreme Red (JBLXTREMEREDEU)


Нет в наличии
7699 грн.
Наличные:
7699 грн
Безнал:
9239 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JBL Xtreme Red (JBLXTREMEREDEU) - Портативная акустика
Это это полнофункциональный портативный Bluetooth-динамик, линейки Xtreme от компании JBL, с простым дизайном и формой, в виде бочонка, две небольшие ножки помогают быть устойчивым на горизонтальной поверхности, а с помощью петель и ремня она удобная при переноске, освобождает руки. Корпус прочный, качественный, изготовлен из прорезиненной ткани, которая защищает устройство от внешний
Читать полностью
Технічні параметри:

JBL Xtreme Red (JBLXTREMEREDEU) - Портативна акустика
Це це повнофункціональний портативний Bluetooth-динамік, лінійки Xtreme від компанії JBL, з простим дизайном і формою, в вигляді бочки, дві невеликі ніжки допомагають бути стійким на горизонтальній поверхні, а за допомогою петель і ременя вона зручна при перенесенні, звільняє руки. Корпус міцний, якісний, виготовлений з прогумованої тканини, яка захищає пристрій від зовнішній середовища. Він захищає при попаданні великої кількості бризок з різних сторін, це може бути дощ або душ, пристрій не постраждає і буде стабільно працювати, також з ним нічого не трапиться є ви його упустите в воду, бруд або пісок. Розміри: довжина 283 мм і діаметр 126 мм. Вага 2.11 кг. Зверху знаходяться кнопки управління, все досить просто, це кнопка сполучення з Bluetooth, регуляція гучності - / +, вкл / викл, кнопка для активації функції Connect і плей / пауза.
JBL Xtreme складається з двох динаміків, номінальною вихідною потужністю по 20 Вт, що в сумі дає 40 Вт. І двох пасивних випромінювачів, які розміщені на торцях колонки, вони підсилюють низькі частоти і надають глибину басів. Відтворювати частотний діапазон від 70 до 20 000 Гц. Бездротове підключення здійснюється за допомогою Bluetooth. Воно надійне, енергоефективне і дає можливість відтворювати музику з мобільних пристроїв, наприклад смартфонів, планшетних комп'ютерів і ноутбуків. Функція Connect допоможе влаштувати Вам справжню вечірку, об'єднавши до ста колонок в одну бездротову систему, для одночасного відтворення музики. Вбудований мікрофон з чудовим шумо- та ехопоглинання гарантує чистий звук, тому Ви можете приймати дзвінки, для цього необхідно натиснути одну за все кнопку. При провідному підключенні, через USB кабель, можна не тільки слухати музику з телефону, а одночасно його зарядити. Перезаряджається Lithium-ion Polymer акумулятор, ємністю на 10 000 мАг, дозволяє використовувати пристрій в будь-якому місці на протязі 15 годин. Заряджається колонка від мережі за 3.5 години.

Номинальная мощность RMS
40
Чувствительность
80
Бренд
JBL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JBL» в категории «Портативная акустика»
Показать все модели