Лопата Fiskars 143020


Нет в наличии
819 грн.
Наличные:
819 грн
Безнал:
1024 грн
Приватбанк:
865 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars 143020 - скрепер-волокуша для уборки снега

Вес: 4500 г
Материал: пластик
Ширина: 72 см
Длина: 136 см

Скрепер-волокуша для уборки снега облегченного типа станет отличным помощником для уборки больших территорий от снеговых заметов. Данный инструмент является одним из самых популярных среди линейки снегоуборочного инвентаря известной финской компании Fiskars. Скрепер-волокуша позволит быстро и эффективно
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars 143020 - скрепер-волокуша для прибирання снігу

Вага: 4500 г
Матеріал: пластик
Ширина: 72 см
Довжина: 136 см

Скрепер-волокуша для прибирання снігу полегшеного типу стане відмінним помічником для прибирання великих територій від снігових заметів. Даний інструмент є одним з найпопулярніших серед лінійки снігоприбирального інвентарю відомої фінської компанії Fiskars. Скрепер-волокуша дозволить швидко і ефективно впорається з поставленим завданням. Ви не зможете прибирати снігові замети скрепером, так як звичайною лопатою, але за допомогою простих штовхальних рухів можна легко відсунути замет, розчищаючи при цьому велику територію.

Великий ківш скрепера виконаний з ударостійкого пластику. Для максимального комфорту і зручності використання лезо ковша посилено спеціальною металевою планкою, яка надійно захищає конструкцію від деформації. Варто відзначити, що ківш скрепера виконаний методом вакуумного формування, завдяки чому більш стійкий до важких умов експлуатації. Завдяки наявності спеціального покриття до ковша практично не прилипає навіть мокрий сніг.

Ручка скрепера-волокуші Fiskars виконана з полегшеного матеріалу. Зручна ергономічна конструкція дозволяє зручно працювати відразу двом чоловікам. Варто також відзначити, що даний інструмент неймовірно стійкий до перепаду температур. Тому не варто боятися, що ваші руки примерзнуть до ручок навіть у сильні морози.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Лопата»
Показать все модели