Нет в наличии
199 грн.
Наличные:
199 грн
Безнал:
239 грн
219 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars 120005 - точилка для топоров и ножей

Длина: 155 мм
Вес: 65 г
Ширина: 35 мм
Ролик: керамический

Точилка для топоров и ножей от Fiskars — это важный и необходимый инвентарь для качественного и эффективного ухода за любимыми инструментами. Такое приспособление должно быть у каждого умелого садовода и огородника-любителя. Точилка Fiskars весьма проста и практична в использовании, имеет все необходимые атрибуты
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars 120005 - точилка для сокир і ножів

Довжина: 155 мм
Вага: 65 г
Ширина: 35 мм
Ролик: керамічний

Точилка для сокир і ножів від Fiskars - це важливий і необхідний інвентар для якісного та ефективного догляду за улюбленими інструментами. Таке пристосування повинно бути у кожного вмілого садівника і городника-любителя. Точилка Fiskars вельми проста і практична у використанні, має всі необхідні атрибути безпечної експлуатації, а також легко відкривається і чиститься.

В основі точила є спеціальний механізм з жорстким керамічним диском. Саме тому дане пристосування здатне гарантувати високу якість заточування, не приносячи шкоди при цьому для ріжучої кромки ваших улюблених садових інструментів.

Завдяки правильно підібраному нахилу розміщення керамічного каменю усередині точила, леза ножів і сокир заточується під правильним кутом.

Особливу увагу варто звернути на конструкцію точила. На верхній панелі є спеціальні пристосування, яке надійно захищає ваші пальці в процесі заточування, а також гарантує максимальну безпеку використання.

Варто також відзначити, що на нижній панелі точила є спеціальні анти-ковзаючі гумки, які дозволяють надійно фіксувати інструмент на різних поверхнях. Завдяки чому під час роботи точилка не ковзає.

Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Заточный инструмент»
Показать все модели