Нет в наличии
1699 грн.
Наличные:
1699 грн
Безнал:
2039 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars S-X10 (121443) - топор плотницкий

Длина: 491 мм
Вес: 1220 г
Ширина: 196 мм
Гарантия: 25 лет

Новый топор отличается от старого еще более современным покрытием лезвия и более рельефной ручкой. ГАРАНТИЯ 25 ЛЕТ!

Топоры финского производителя Fiskars совершили настоящий прорыв в сфере разработки и конструирования инструментов для обработки дерева и стали примером новаторства и качества. Разработчики
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars S-X10 (121443) - сокира теслярська

Довжина: 491 мм
Вага: 1 220 г
Ширина: 196 мм
Гарантія: 25 років

Нова сокира відрізняється від старої ще більш сучасним покриттям леза і більш рельєфною ручкою. ГАРАНТІЯ 25 РОКІВ!

Сокири фінського виробника Fiskars зробили справжній прорив у сфері розробки та конструювання інструментів для обробки дерева і стали прикладом новаторства і якості. Розробники компанії поєднали багаторічний досвід виробництва з інноваційною технологією конструювання кожного елемента інструменту, завоювавши тим самим визнання серед сотень тисяч вимогливих покупців.

Теслярська сокира Fiskars Х10 є професійним інструментом для якісної заготівлі деревини. Даний інструмент відмінно поєднує в собі надійність і безпеку використання, збалансованість і компактність конструкції, величезну продуктивність, низький рівень тертя, а також острозаточенного леза відмітної якості.

Надійна рукоять виконана з міцного армованого скловолокном поліаміду. Фірмовий дизайн Fiskars в чорному і помаранчевому тонах гарантує максимальну безпеку використання, тому що сокира не ковзає в руці.

Варто відзначити, що заточування леза відбувається за особливою запатентованою технологією, використання даного прийому на виробництві дозволяє значно збільшити продуктивність інструменту і продовжити термін експлуатації.

Сокира забезпечена спеціальним пластиковим чохлом, завдяки якому його зручно зберігати і безпечно перевозити в багажнику автомобіля.

Тип
Топор
Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Топор»
Показать все модели