Нет в наличии
1799 грн.
Наличные:
1799 грн
Безнал:
2159 грн
Приватбанк:
1915 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars Х11 S (122443) - топор-колун

Длина: 491 мм
Вес: 1130 г
Гарантия: 25 лет
Ширина: 196 мм
Материал: сталь
Материал рукоятки: SoftGrip

Топор для раскола Х11 S разработан в первую очередь для заготовки дров. Закругленная форма лезвия обеспечивает более легкое извлечение топора при колке. Используя его, можно не только колоть небольшие поленья, но и рубить дрова для растопки. Топор пригодится на даче, в
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars Х11 S (122443) - сокира-колун

Довжина: 491 мм
Вага: 1130 г
Гарантія: 25 років
Ширина: 196 мм
Матеріал: сталь
Матеріал рукоятки: SoftGrip

Сокира для розколу Х11 S розроблена в першу чергу для заготівлі дров. Закруглена форма леза забезпечує більш легке вилучення сокири при розколюванні. Використовуючи його, можна не тільки колоти невеликі поліна, але й рубати дрова для розтоплення. Сокира стане у пригоді на дачі, в селі, а також вдало поміститься в машині, в човні. Не призначена для регулярного і щоденного розколювання дров та ваління дерев.

Дизайн леза дозволяє не тільки ефективно колоти поліна, але й рубати невеликі дерева. Лезо подвійний загартування з антифрикційним покриттям. Сокира зручна для роботи однією рукою. Топорище виготовлено з міцного, довговічного, легкого матеріалу, який стійкий до посушливої і вологої погоді. Рукоятка виготовлена з пружного амортизуючого матеріалу, зі зручним захватом. Кінець рукоятки у формі гака, щоб сокира не ковзала в руці.

Оскільки рукоятка запресована в лезо методом лиття під тиском, то вона не зірветься. До того ж пластмасова щока гарантує надійну фіксацію леза. Сокира-колун Х11 S забезпечена пластиковим чохлом.

Тип
Топор
Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Топор»
Показать все модели