Нет в наличии
2399 грн.
Наличные:
2399 грн
Безнал:
2879 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars Х21 L (122473) - топор-колун

Длина: 775 мм
Вес: 2100 г
Гарантия: 25 лет
Ширина: 210 мм

Топор-колун X21 производства финского бренда Fiskars предназначен для расщепления бревен среднего размера на поленья. Данный инструмент разработан в первую очередь для колки дров.

Топор-колун X21 идеально сбалансирован по длине и весу. Всего одного удара этого топора-колуна достаточно, чтобы разрубить полено
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars Х21 L (122473) - сокира-колун

Довжина: 775 мм
Вага: 2100 г
Гарантія: 25 років
Ширина: 210 мм

Сокира-колун X21 виробництва фінського бренду Fiskars призначена для розщеплення колод середнього розміру на поліна. Даний інструмент розроблено в першу чергу для розколювання дров.

Сокира-колун X21 ідеально збалансована по довжині і вазі. Всього одного удару цієї сокири-колуна достатньо, щоб розрубати поліно навпіл.

Оновлене структурне покриття топорища SoftGripTM удлинено

Головною примітною особливістю даної сокири є оновлена форма леза - закруглені краї дозволяють набагато легше витягувати інструмент з колоди. Антифрикційне покриття леза подвійного гарту значно підвищує продуктивність роботи, а також продовжує термін використання. Оптимально підібраний кут заточування леза, який складає 35°. Варто відзначити, що топорище виконане із спеціального матеріалу FiberComp - це скловолокно композитного типу, яке прийнято використовувати для виготовлення інструментів преміум класу. Цей матеріал характеризується особливою легкістю, підвищеною міцністю і небувалою твердістю. Завдяки інноваційній конструкції і особливого типу покриття, руків'я не ковзає в долоні, а наявний на конструкції наконечник не дасть випасти інструменту з рук. Універсальність сокири-колуна Х21 підтверджується практичністю використання. Якісне покриття захищає інструмент від вологи, різкого перепаду високих і низьких температур, а також від інших складних умов експлуатації. Лезо запрессоване в руків'я під впливом високого тиску.

Тип
Топор
Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Топор»
Показать все модели