Нет в наличии
2799 грн.
Наличные:
2799 грн
Безнал:
3359 грн
Приватбанк:
3155 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars Х25 XL (122483) - топор-колун

Длина: 775 мм
Вес: 2580 г
Ширина: 235 мм
Гарантия: 25 лет

Новый топор отличается от старого еще более современным покрытием лезвия и более рельефной ручкой. ГАРАНТИЯ 25 ЛЕТ!

Мощный топор-колун Х25 производства известного финского бренда Fiskars является идеальным инструментом для заготовки дров в личных целях и для профессиональной лесозаготовки. Данный инструмент принято
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars Х25 XL (122483) - сокира-колун

Довжина: 775 мм
Вага: 2 580 г
Ширина: 235 мм
Гарантія: 25 років

Нова сокира відрізняється від старої ще більш сучасним покриттям леза і більш рельєфною ручкою. ГАРАНТІЯ 25 РОКІВ!

Потужна сокира-колун Х25 виробництва відомого фінського бренду Fiskars є ідеальним інструментом для заготівлі дров в особистих цілях і для професійної лісозаготівлі. Даний інструмент прийнято використовувати для розколювання великих колод.

Варто відзначити, що інженери компанії Fiskars добре постаралися над розробкою ідеальної конструкції, яка дозволяє виконувати величезну кількість роботи без втоми і виникнення хворобливих відчуттів.

Головною відмітною особливістю даного інструменту є неймовірна зручність використання завдяки наявності покриття ручки спеціального типу FiberComp. Сокира зручно лежить в руці, не ковзає під час використання і максимально безпечна навіть у важких умовах експлуатації. Даний інструмент також відрізняється відносно невеликою вагою, в порівнянні з інструментами подібного призначення інших фірм-виробників. Руків'я сокири-колуна Х25 виконане з надміцного поліаміду, армованого скловолокном. Даний матеріал здатний витримати величезні навантаження і мінімізувати неприємні вібрації в процесі експлуатації сокири. Лезо сокири загострене на виробництві за особливою технологією і надійно впрессоване в руків'я шляхом лиття під впливом високого тиску. Зручний пластиковий чохол для зберігання гарантує безпеку і комфортне транспортування в багажнику автомобіля.

Тип
Топор
Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Топор»
Показать все модели