Нет в наличии
1999 грн.
Наличные:
1999 грн
Безнал:
2399 грн
Приватбанк:
2253 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars Х27 XXL (122503) - топор-колун

Длина: 960 мм
Ширина: 235 мм
Вес: 2850 г
Гарантия: 25 лет

Новый топор отличается от старого еще более современным покрытием лезвия и более рельефной ручкой. ГАРАНТИЯ 25 ЛЕТ!

Мощный топор-колун Х27 от известного финского производителя Fiskars является идеальным инструментом для выполнения тяжелой работы в процессе профессиональной лесозаготовки. Стоит отметить, что данный
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars Х27 XXL (122503) - сокира-колун

Довжина: 960 мм
Ширина: 235 мм
Вага: 2850 г
Гарантія: 25 років

Нова сокира відрізняється від старої ще більш сучасним покриттям леза і більш рельєфною ручкою. ГАРАНТІЯ 25 РОКІВ!

Потужна сокира-колун Х27 від відомого фінського виробника Fiskars є ідеальним інструментом для виконання важкої роботи в процесі професійної лісозаготівлі. Варто відзначити, що даний інструмент є найбільш потужним, важким і витривалим зі всієї лінійки колунів виробництва Fiskars.

Сокира Х27 обладнана гострим лезом із сталі, виконаним у техніці подвійного гарту. Особливе тефлонове покриття значно знижує рівень тертя, захищає лезо від механічних пошкоджень і дії підвищеного рівня вологості. Головною відмітною особливістю сокири-колуна Fiskars є інноваційна форма леза закругленого типу. Такий прийом значно спрощує роботу, так як лезо буде набагато легше витягнути з колоди.

Ще однією особливістю даного інструменту, яка є запорукою потужності, стала подовжена конструкція топорища. У такого руків'я зміщений центр ваги у напрямку до леза, що дозволяє максимально застосовувати силу для удару. Варто відзначити, що руків'я виконана з надміцного і легкого матеріалу - армованого скловолокном поліаміду. Покриття спеціального типу і клиноподібна форма кінця руків'я гарантують максимально зручний і надійний захват, оскільки сокира не буде ковзати в руці.

Тип
Топор
Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Топор»
Показать все модели