Нет в наличии
899 грн.
Наличные:
899 грн
Безнал:
1079 грн
Приватбанк:
1013 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fiskars X5 XXS (121123) - топор туристический

Длина: 232 мм
Вес: 564 г
Ширина: 148 мм
Гарантия: 25 лет

Топор туристический Fiskars XXS-X5 (121123) идеально подходит для туристов, путешественников, и в качестве помощника для мероприятий на свежем воздухе. Лезвие имеет тонкий, широкий край, который обеспечивает чистый, легкий сруб свежей и смолистой древесины. Новое (подана заявка на патент) 3D сцепление "impoves"
Читать полностью
Технічні параметри:

Fiskars X5 XXS (121123) - сокира туристична

Довжина: 232 мм
Вага: 564 г
Ширина: 148 мм
Гарантія: 25 років

Сокира туристична Fiskars XXS-X5 (121123) ідеально підходить для туристів, мандрівників, і в якості помічника для заходів на свіжому повітрі. Лезо має тонкий, широкий край, який забезпечує чистий, легкий зруб свіжою і смолистої деревини. Нове (подана заявка на патент) 3D зчеплення "impoves" забезпечує безпеку користувача, створюючи краще зчеплення при використанні. Це також допомагає збільшити продуктивність при рубці через більш комфортної роботи.

Легка і довговічна ручка з матеріалу FiberComp™ зменшує стомленість і надійно фіксує рубаючу частину. У сокири правильний баланс між обухом і ручкою для безпечного, комфортного та ефективного використання. Сокира також має оптимізовану структуру, яка запобігає ковзанню руки.

Тип
Топор
Бренд
Fiskars

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fiskars» в категории «Топор»
Показать все модели