Есть в наличии
202 грн.
Наличные:
202 грн
Безнал:
242 грн
250 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP GreenFlex 6 - звукоизоляция

Размер листа: 75 х 100 см
Толщина листа: 6 мм
Рабочая температура: от -40°С до +105°С
Количество листов в упаковке: 10

Цена указана за 1 лист.

StP GreenFlex - уникальный шумопоглотитель на основе вспененного синтетического каучука с закрытой пористой структурой с клеевым слоем, защищенный антиадгезионной пленкой. Не впитывает воду. Водостойкий клей. Хороший теплоизолятор.
Читать полностью
Технічні параметри:

StP GreenFlex 6 - звукоізоляція

Розмір листа: 75 х 100 см
Товщина листа: 6 мм
Робоча температура: від -40°С до +105°С
Кількість листів в упаковці: 10

Ціна вказана за 1 лист.

StP GreenFlex - унікальний шумопоглинач на основі спіненого синтетичного каучуку із закритою пористою структурою з клейовим шаром, захищений антиадгезійною плівкою. Не вбирає воду. Водостійкий клей. Хороший теплоізолятор.

Особливості:
- Матеріал поєднує в собі здавалося б не сумісні властивості і не має на поточний момент навіть близьких за властивостями аналогів на ринку автомобільної шумоізоляції. А саме - шумопоглинання (притаманне, як правило, відкриточарунковим матеріалам на основі ППУ і як наслідок таких, що всмоктують воду) і теплоізоляцію (притаманну, як правило, пінополіетиленам, які часто мають водні клейові шари і малоефективні для звукоізоляції).
- Матеріал має тривалий термін служби і незмінність технічних характеристик з плином часу (до 20 років). Має підвищену еластичність в широкому діапазоні температур (від -40 до + 105°С), що дозволяє змонтувати його практично на будь-які складні ділянки кузова автомобіля.
- За міжнародними стандартами матеріал належить до групи горючості Г1 (матеріал не підтримує горіння, маючи здатність самозатухання при пожежі)
- Для матеріалу характерна паро- і водостійкість, а також висока стійкість до мікроорганізмів, цвілі, атмосферних впливів.
- Висока стійкість при багаторазових циклах на стискання/розжимання. Подібні навантаження матеріал витримує при застосуванні в якості ущільнювача стиків приладової панелі.
- Клейовий монтажний шар має стійкість до води, що дозволяє працювати матеріалом всередині дверей автомобіля, де можливе потрапляння води через ущільнювач в районі скла.

РЕКОМЕНДОВАНІ ЗОНИ ОБРОБКИ:
- підлога, двері, дах, перегородка моторного відсіку, багажник, передні і задні колісні арки з боку салону, пластикові підкрилки другим шаром з боку колеса.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели