Автосигнализация Viper 5906 Responder HD (5906V)


Заканчивается
14786 грн.
Наличные:
14786 грн
Безнал:
17744 грн
Приватбанк:
16173 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

VIPER 5906 Responder HD (5906V) - Автосигнализация

Тип связи: двухсторонняя
Код сигнала: динамический
Рабочая частота: 900-928 МГц
Дальность управления: 1600 м
Дальность приема: 1600 м
Автозапуск: +
Турботаймер: +
Датчики: удара
Страна-производитель: Соединенные Штаты Америки

Представляем вашему вниманию охранный комплекс Viper 5906V с уникальным брелоком Responder HD, обеспечивающим устойчивый
Читать полностью
Технічні параметри:

VIPER 5906 Responder HD (5906V) - Автосигналізація

Тип зв'язку: двосторонній
Код сигналу: динамічний
Робоча частота: 900–928 МГц
Дальність керування: 1600 м
Дальність прийому: 1600 м
Автозапуск: +
Турботаймер: +
Датчики: удару
Країна-виробник: Сполучені Штати Америки

Представляємо вашій увазі охоронний комплекс Viper 5906V з унікальним брелоком Responder HD, що забезпечує стійкий прийом сигналу в радіусі 1600 метрів. Responder HD дозволяє користувачеві налаштувати інтерфейс згідно з його персональними вподобаннями. Він має повноколірний OLED-дисплей, запатентоване «коліщатко» меню і miniUSB-порт для підзаряджання вбудованого акумулятора. Завдяки розширеному діапазону передавальних частот і технології SuperCode і SST автосигналізація Вайпер 5906V гарантує захист від електронного зламування та стабільний прийом інформації навіть при заглушеній передавальній частоті.

Viper Responder HD став переможцем міжнародної виставки CES в номінації Найкраща Інновація завдяки таким ключовим особливостям:
Перший брелок з кольоровим дисплеєм і дистанцією прийомо-передачі сигналу на відстані 1600 метрів, що використовує технологію розширеного частотного діапазону SST (900 МГц).
Абсолютно новий інтерфейс користувача, вперше використовується запатентоване колесо меню.
Оригінальна мультиплікація Viper для візуального підтвердження команд користувача та відображення системних подій на OLED-дисплеї (128 х 128 пікселів, 65000 кольорів) з кутом огляду 160 градусів і поляризованим матовим покриттям для чіткої видимості при денному освітленні.

Збільшений розмір OLED-дисплея на 20 відсотків у порівнянні з попередньою моделлю.

Вбудований центр інформації:
У брелоку Responder HD є вбудований інформаційний центр! Він показує час роботи і час до відключення двигуна в режимі дистанційного запуску, а також температуру повітря всередині салону автомобіля. Таким чином, ви завжди будете знати, чи достатньо нагрівся або охолов салон автомобіля для комфортної поїздки. Також на дисплеї ви можете задати таймер зворотного відліку або паркувальний таймер, який попередить вас звуковими сигналами за 15, 5 хвилин і по закінченню часу. За допомогою колеса керування ви можете в будь-який час скасувати таймери і призначити нові. Вся інформація по таймерах виводиться на рядок стану, не заважаючи при цьому виконувати інші завдання або стежити за станом вашого автомобіля.

Експлуатація двох автомобілів:
Дана система дозволяє (при бажанні) керувати двома транспортними засобами. Брелок автоматично перевірить зв'язок з другим автомобілем і, якщо зв'язок відсутній, повідомить про це. Коли зв'язок буде доступний, система оновить інформацію про автомобіль на дисплеї брелока в рядку стану.

Повідомлення про спрацьовування системи в реальному часі:
При спрацьовуванні активної зони безпеки система виведе на дисплей брелока Responder HD звіт у вигляді спеціального символу, оригінального для кожної із зон, на екрані статусу. Назви всіх активних зон (до 7) також представлені у звіті у вигляді текстового повідомлення.

Індикація стану відключених зон охорони на дисплеї брелока:
Брелок охоронної системи Viper 5906V отримує інформацію про стан датчиків і за допомогою певної піктограми відображає її на екрані.

Обхід датчика:
Користувач може обійти той чи інший датчик або зону за своїм вибором. Responder HD ідентифікує обійдені датчики на дисплеї. Таким чином, користувач завжди знає про ступінь захисту свого транспортного засобу.
Поза зоною дії:
На дисплей буде виведено повідомлення про помилку, якщо виконувана функція недоступна або брелок знаходиться поза зоною дії.

Технологія SuperCode:
SuperCode – технологія, яка визначає функціональність і переваги брелока-передавача. Протокол підтримує засноване на програмному забезпеченні системне шифрування сигналу (на заміну апаратного Clone Safe Code-Hopping). Технологія SuperCode дозволяє користувачеві керувати двома незалежними системами по одному протоколу.
Двостороння система підтвердження та сповіщення, розроблена в рамках технології SuperCode, дозволяє з найбільшою інформативністю керувати одним або двома транспортними засобами.

Responder HD
Брелок-передавач Responder HD зі зворотним зв'язком має кольоровий дисплей, він передовий у лінійці Viper. Група розробників створила унікальний брелок-передавач з кольоровим OLED-дисплеєм і великим радіусом дії, що дозволяє забезпечувати контроль і керування автомобілем на відстані до 1600 м.
Частотний діапазон дуже важливий. Viper з гордістю представляє технологію Spread Spectrum Technology SST (Технологія розширеного спектру), що забезпечує впевнене керування системою в радіусі до 1600 м*. SST забезпечує високу надійність передачі даних, використовуючи багаторазову передачу частоти, що «стрибає», в розширеному діапазоні. Це гарантує стійкий прийом, навіть якщо частота заблокована.
* Дальність прийому тестувалася в умовах прямої видимості та може знижуватися залежно від ландшафту і навколишнього середовища, а також від розташування транспортного засобу і фізичних перешкод.

Брелок-передавач Responder HD – це новий рівень розкоші у світі безпеки та зручності транспортних засобів. Високий рівень зв'язку дозволяє автовласникові навіть на великій відстані керувати своєю охоронною системою і перебувати в контакті зі своїм автомобілем, а повноколірний OLED-дисплей та індивідуалізований інтерфейс задають нові стандарти контролю та керування охоронним комплексом автомобіля.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
нет
Тип сигнала
динамический
Дальность приема сигнала, м
1600
Дальность передачи сигнала, м
1600
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
автозапуск двигателя, турботаймер, подсветка дисплея брелока
Бренд
Viper

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Viper» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели