Нет в наличии
3404 грн.
Наличные:
3404 грн
Безнал:
4085 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GPS-навигатор Challenger GP-501B

Портативный навигатор Challenger GP-501B оборудован цветным LCD-экраном с диагональю 5 дюймов, разрешение которого составляет 480x272 пикселей. Устройство имеет предустановленную программу Визиком. Для обновления навигационных карт можно воспользоваться USB интерфейсом. Функционирует устройство на операционной системе Windows CE 5.0, благодаря чему навигатор способен самостоятельно построить путь с исходной до
Читать полностью
Технічні характеристики:

GPS-навігатор Challenger GP-501B

Портативний навігатор Challenger GP-501B обладнаний кольоровим LCD-екраном з діагоналлю 5 дюймів, роздільна здатність якого становить 480x272 пікселів. Пристрій має встановлену програму Візіком. Для оновлення навігаційних карт можна скористатися USB інтерфейсом. Функціонує пристрій на операційній системі Windows CE 5.0, завдяки чому навігатор здатний самостійно побудувати шлях з початкової до кінцевої точки подорожі і "вести" по ньому шофера за допомогою сервісу голосових підказок. Сигнали GPS супутників бере на себе приймач, на інтегровану антену. Підключення зовнішньої антени для навігатора не передбачено.
Для GPS-навігатора передбачена можливість перегляду фото, також режими відео і аудіо. Є вбудовані ігри, електронний годинник і календар. Пристрій має слот для карти пам'яті micro SD (1 Гб). Об'єм вбудованої пам'яті становить 2048 МБ.
Портативний навігатор Challenger обладнаний вбудованою Li-Pol батареєю з ємністю 1000 мАг, що дозволяє працювати йому автономно. Пристрій також працює від прикурювача автомобіля 12 В.

Додаткові функції:
- FM-трансмітер.
- Bluetooth V2.0.
- Роз'єм для навушників.
- Сенсорний екран з підсвічуванням.
- Інтерфейс: USB.

Диагональ дисплея
5
Разрешение дисплея
480x272px
Карта
Украина
ОС
Windows
Дополнительно
FM-трансмиттер, Bluetooth

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Навигатор»
Показать все модели