Набор шарнирно-губцевого инструмента STANLEY FMHT0-72415


Заканчивается
1489 грн.
Наличные:
1489 грн
Безнал:
1787 грн
Приватбанк:
1620 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

STANLEY FMHT0-72415 - Набор инструментов

Набор шарнирно-губцевого инструмента FMHT0-72415 от известного американского производителя STANLEY. В комплект входит три предмета: плоскогубцы комбинированные длинною – 215 мм; длинногубцы длинною – 205 мм; диагональные кусачки (бокорезы) длиною – 200 мм.
В данный набор входят три наиболее распространённых и необходимы ручных инструмента, предназначенных для захвата, удержания, растерзания
Читать полностью
Технічні параметри:

STANLEY FMHT0-72415 - Набір інструментів

Набір шарнірно-губцевий інструменту FMHT0-72415 від відомого американського виробника STANLEY. У комплект входить три предмети: плоскогубці комбіновані довжиною - 215 мм; длінногубци довжиною - 205 мм; діагональні кусачки (бокорізи) завдовжки - 200 мм.
В даний набір входять три найбільш поширених і необхідні ручних інструмента, призначених для захоплення, утримання, нарізання невеликих металевих предметів, використовуваних в слюсарній і монтажному справі. Незважаючи на класичну форму, дані моделі забезпечені особливим механізмом, завдяки якому, зусилля, що додається до деталі, передається найкращим чином.
Плоскогубці є комбінованим інструментом. З їх допомогою зручно захоплювати невеликі плоскі або довгасті предмети для проведення різних маніпуляцій і утримування в цілому. Насічки на внутрішній стороні губок, значно покращують зчеплення з предметом, не дають йому прослизати під час роботи, щільно фіксуючи його всередині. За допомогою різальних крайок, плоскогубці здатні розділяти невеликі дроти, металеві прутки, дріт і т.п.
Длінногубци, конструктивно дуже схожі на плоскогубці. Як видно з назви вони забезпечені більш довгим носиком. Краще підходять для роботи у важкодоступних і віддалених місцях. Так само, як і плоскогубці, забезпечені насічками і ріжучими крайками.
Для випадків, коли товщина і міцність предмета вище ніж можуть осилити ріжучі кромки плоскогубців і длінногубци, використовуються діагональні кусачки, або як їх ще називають, бокорізи. Більш масивна головка, в сукупності з більш потужними ріжучими крайками і важільним ефектом, створюваним довгими ручками, інструмент здатний перекушувати більш товсті і міцні прутки, дріт, проволоку. Також їм зручно знімати ізоляційний шар з жил проводів.
Весь інструмент виготовлений з кованої інструментальної сталі з великим вмістом вуглецю. Вельми міцний сплав, добре переносить механічні навантаження, зносостійкий і дуже довговічний. Інструмент має воронована покриття, за винятком робочих поверхонь, які поліруються. Рукояті виробляються з двокомпонентного матеріалу. Відмінно лежать в руці і не прослизають під час роботи.
Інструмент відповідає всім вимогам стандарту ANSI.

Тип
Набор шарнирно-губцевого инструмента
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели