Нет в наличии
390 грн.
Наличные:
390 грн
Безнал:
468 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STANLEY 1-96-181 - Сумка поясная для инструментов

При выполнении ремонтных работ в доме, автомобиле, на производстве и в других обстоятельствах сложно обойтись одним или несколькими инструментами. Зачастую одновременно используется несколько ручных инструментов, крепежные элементы, расходные материалы и другие предметы. Для того чтобы не приходилось много раз наклонятся и искать в ящике с инструментами необходимый, а также выполнять
Читать полностью
Технічні параметри:

STANLEY 1-96-181 - Сумка поясна для інструментів

При виконанні ремонтних робіт в будинку, автомобілі, на виробництві і в інших обставинах складно обійтися одним або декількома інструментами. Найчастіше одночасно використовується кілька ручних інструментів, елементи кріплення, витратні матеріали та інші предмети. Для того щоб не доводилося багато разів нахиляться і шукати в ящику з інструментами необхідний, а також виконувати зайві завдання пов'язані з пошуком необхідних інструментів і кріплень, передбачена поясна сумка STANLEY 1-96-181 з безліччю кишень.
Сумка оснащена кишенями різного розміру, які дають можливість максимально зручно розкласти інструменти і дрібні деталі. Передбачено металевий і стійкий до корозії держатель для молотка. Сумка виготовлена ​​з поліестеру, який стійкий до зношування, а щільність матеріалу 600 деньє запобігає проколювання кишень гострими деталями, такими як цвяхи і шурупи. Зручний крій кишень сумки виконаний таким чином, що дозволяє здійснювати швидкий доступ і хороший огляд вмісту. Щоб зробити сумку більш зносостійкого на кишенях і швах передбачені зміцнюючі заклепки. Ергономічні м'які вставки з внутрішньої сторони сумки забезпечують безпеку використання і комфорт.

Тип
Поясная сумка
Материал
полиэстер
Длина
235 (мм)
Ширина
75 (мм)
Высота
332 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели