Нет в наличии
1661 грн.
Наличные:
1661 грн
Безнал:
1993 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STANLEY STST1-71963 - Ящик-органайзер 3 в 1 для инструментов

STANLEY STST1-71963 - органайзер с 3-мя отделениями для хранения ручного и электроинструмента, а также аксессуаров. Переставные перегородки помогут в оптимизации хранения как мелких деталей, так и более крупного инструмента. Встроенный центральный лоток удобен для размещения большого ручного инструмента. Прочная ручка, не выступающая за габариты органайзера, обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

STANLEY STST1-71963 - Ящик-органайзер 3 в 1 для інструментів

STANLEY STST1-71963 - органайзер з 3-ма відділеннями для зберігання ручного і електроінструменту, а також аксесуарів. Переставні перегородки допоможуть в оптимізації зберігання як дрібних деталей, так і більшого інструменту. Вбудований центральний лоток зручний для розміщення великої ручного інструменту. Міцна ручка, що не виступає за габарити органайзера, забезпечує зручність при перенесенні.
Органайзер виготовлений з міцного пластику і оснащений надійними петлями, завдяки чому стійкий до ударів і прослужить тривалий час. Досить міцні пластикові замки мають великий ресурс на відкривання і закривання.
Особливістю органайзера є його форма, яка в закритому стані стає кейсом, а у відкритому стані великим органайзером з відкидними секціями, завдяки яким користувач отримує хороший огляд і вільний доступ до вмісту.
Кришка органайзера в закритому стані щільно прилягає корпусу, чим виключає перемішування вмісту осередків.
Даний органайзер є зручним і практичним місцем зберігання інструменту, який забезпечує хороший огляд вмісту, дозволяє вчасно відслідковувати кількість залишилися деталей і вчасно поповнювати запас.

Длина
306
Ширина
157
Количество секций
3
Высота
192
Тип
Органайзер
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Органайзер»
Показать все модели