Заканчивается
2970 грн.
Наличные:
2970 грн
Безнал:
3564 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JBL S2-1024 - Сабвуфер

Тип: 10" (250mm)
Диапазон воспроизводимых частот: 30Hz – 175Hz

Сабвуферы Series II характеризуются повышенной производительностью и более высокой отдачей.

Эксклюзивная технология SSI ™ (Smart Selectable Impedance) позволяет выбирать импеданс в 2 или 4 Ома, расширяя возможности настройки конфигурации. В сочетании с качественным подвижным механизмом, фирменным дизайном конуса и большим линейным
Читать полностью
Технічні параметри:

JBL S2-1024 - Сабвуфер

Тип: 10 "(250mm)
Діапазон відтворюваних частот: 30Hz - 175Hz

Сабвуфери Series II характеризуються підвищеною продуктивністю і більш високою віддачею.

Ексклюзивна технологія SSI ™ (Smart Selectable Impedance) дозволяє вибирати імпеданс в 2 або 4 Ома, розширюючи можливості налаштування конфігурації. У поєднанні з якісним рухомим механізмом, фірмовим дизайном конуса і великим лінійним переміщенням сабвуфери Series II забезпечують глибокі, потужні і в теж час чіткі баси, недосяжні при використанні сабвуферів традиційної конструкції. Словом, в цій конструкції є все, що вам потрібно від компактного, простого в установці сабвуфера.

SSI ™ (Smart Selectable Impedance)
Більшість автомобільних аудіосистем використовують імпеданс 2 або 4 Ома. Сабвуфери Series II оснащені ексклюзивним двохпозиційним перемикачем імпедансу, який дає можливість вибирати будь-який варіант імпедансу. Жоден інший виробник не пропонує аналогів функції SSI, яка дозволяє змінити конфігурацію системи одним рухом.

Якісний рухливий механізм
Cабвуфер Series II характеризуються продуманою конструкцією, що забезпечує чудову рухливість кромки конуса з максимальним лінійним переміщенням. Це не тільки збільшує площу конуса, але також дає відмінну лінійну стійкість і надійність.

Фірмовий дизайн конуса
Конуси сабвуферів JBL не просто "бухають", вони бухають дуже довго. Корпусні сабвуфери Series II оснащені ексклюзивним дизайном конуса, що забезпечує чудову жорсткість, а отже, і високі робочі характеристики протягом тривалого часу.

Конструкція з великим лінійним переміщенням
Чим вище лінійне переміщення сабвуфера, тим більше повітря він може переносити. А чим більше повітря переносить сабвуфер, тим виразніше ви відчуваєте баси. Конструкція з великим лінійним переміщенням забезпечує глибоку і потужну віддачу басів. Це саме те, чого ви хотіли!

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Исполнение
круглые
Цвет диффузора
черный
Размер
10" (25см)
Вид
сабвуферный динамик
Сопротивление
2, 4
Бренд
JBL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JBL» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели