Автомобильный аккумулятор MORATTI TAB 6СТ-55 Аз (5550064055)


Есть в наличии
1145 грн.
Наличные:
1145 грн
Безнал:
1431 грн
Кредит ПУМБ:
1338 грн. Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Moratti TAB 6СТ-55 Аз (5550064055)- Автомобильный аккумулятор

Применена новая конструкция электродов для увеличения жесткости и сопротивления деформации при езде автомобиля в экстремальных условиях, снижения внутреннего сопротивления и увеличения эффективности энергоотдачи.
Все решетки изготовлены из нового свинцово-кальциевого сплава со специальными добавками. Для приготовления активной массы применен рафинированный свинец с
Читать полностью
Технічні параметри:

Moratti TAB 6СТ-55 Аз (5550064055)- Автомобільний акумулятор

Застосована нова конструкція електродів для збільшення жорсткості й опору деформації при їзді автомобіля в екстремальних умовах, для зниження внутрішнього опору та збільшення ефективності енерговіддачі.
Всі решітки виготовлені із нового свинцево-кальцієвого сплаву зі спеціальними добавками. Для приготування активної маси застосовано рафінований свинець з інгібіторами активних металів. Це підвищує енергоємність матеріалу, що особливо важливо в спортивному режимі автомобіля для компенсації дефіциту енергії при різких спуртах.
При виготовленні активної маси пластин використовуються спеціальні волоконні добавки, що значно збільшує механічну міцність обмазки, надійність утримування її решіткою пластини, збільшує термін служби батарей. Використання стабілізаційних присадок для активної маси істотно знижує саморозряджання.
Тут застосовується низькотемпературна технологія сушіння пластин, що виключає перегрівання і внутрішнє напруження в активній масі та значно підвищує стійкість пластин до осипання.
Вперше було використано компенсаційний метод управління окислювально-відновної реакції взаємодії позитивних і негативних електродів, що значно збільшує стабільність вихідних енергетичних характеристик та термін служби акумулятора.
Підвищується безпека експлуатації батареї при різких змінних навантаженнях.

Плюсовая клемма
+ слева
Исполнение корпуса
Европеец
Емкость
55 (Ач)
Пусковой ток
550 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Нижнее
Длина
207 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
175 (мм)
Страна производитель
Словения
Днищевое крепление
есть

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Купив весною 2016 р., при морозі в 14 градусів не крутить. До цього стояв INCI AKU відпрацював вісім років, не крутив тільки на останньому році життя у - 25. Покупка даної АКБ гроші на вітер.

    Володимир, 30.11.2016

    обратитесь в сервисный центр

    Ответ специалиста

Другие модели марки «MORATTI» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели