Очистка двигателя наружная NOWAX NX45500


Есть в наличии
67 грн.
Наличные:
67 грн
Безнал:
80 грн
72 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX NX45500 NX45500 ENGINE SURFACE CLEANER - Очиститель поверхности двигателя

Тип: Очиститель
Вид: универсальный
Объем: 450 мл

Внешний очиститель двигателя содержит мощные эмульгаторы, которые глубоко проникая, позволяют размачивать и удалять любую, даже самую застарелую грязь, масло и пригоревшие технические жидкости в моторном отсеке и на внешней поверхности двигателя. Также применим для чистики шасси и других
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX NX45500 NX45500 ENGINE SURFACE CLEANER - Очищувач поверхні двигуна

Тип: Очисник
Вид: універсальний
Об'єм: 450 мл

Зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також застосуємо для чистики шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає вірогідність спалаху і негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань.

Спосіб застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 * С і заглушіть його. Захистіть електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсніть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см на оброблювану поверхню, уникаючи попадання очисника на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води для цього можна використовувати мийку високого тиску.

Объем
0.45
Упаковка
баллончик
Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Очистка двигателя наружная»
Показать все модели