Снят с производства
3559 грн.
Наличные:
3559 грн
Безнал:
4271 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов

Технические параметры:

Навигация Ergo 770

Навигатор имеет большой 7 дюймовый сенсорный дисплей, благодаря которому можно с наибольшим удобством пользоваться картой, а также просматривать фото и любимые фильмы.

Благодаря установленной лицензионной карте Navitel, Ergo GPS 770 имеет общее маршрутное покрытие по всей Украине, а также:
Голосовое ведение по автоматически проложенному маршруту
Скорость и направление движения
Координаты (широта и долгота, высота
Читать полностью

Бренд
Ergo

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Ігор, 16.11.2011

  Знову я. З часу придбання пройшов майже рік, і тепер вже є більш об\'єктивне враження про данний навігатор. Карту сам не обновляв - встановили всі оновлення та IGO (навігації вистачає). В Крим на відпочинок доїхав майже без проблем, і по Криму трохи покатався, хоч там Навітел орієнтувався не надто добре (в селах особливо). Кнопка включення запала в середину пристрою - поставив на місце. ФМ трансміттером не можу користуватись - такі перешкоди, що краще не включати. Не можу зрозуміти чтому - мабуть особливості самого авто. Коротше кажучи, як навігація з зручним великим екраном, данний пристрій влаштовує повністью. Але як розважальний \"ценрт\" - я його не використовую (просто не зручно).

  Артем, 28.05.2011

  ну да,видео отлично проигрует 320*400. Поиск по адресу есть. Я обновил карту, от 2,02,2011.кайф. пользуюсь fm модулятором. хочу попробывать поставить программу Igo8.

  Ігор, 30.04.2011

  Купував на \"Базі автозвуку\" данний навігатор. Сподобався великим дисплеєм - тепер розумію, що не на це потрібно було звернути увагу. А саме: відео потрібно конвертувати, так як висне серйозно; нахвалений екран на сонці стає непотрібним; навігація ніби нічого, але я так і не знайшов пошуку по адресі - тільки \"йти на точку\", і \"веде\" не завжди адекватно. що до налаштувать - інструкція є повним непотребом (на сайті віробника не відповідають). Сам апарат надто простий - 10 хвилин і набрид, навіть не встановлюю його в авто - буде на крайній випадок.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ergo» в категории «Навигатор»
Показать все модели