Автомобильный аккумулятор MORATTI TAB 6СТ-75 АзЕ Asia


Есть в наличии
2270 грн.
Наличные:
2270 грн
Безнал:
2837 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

MORATTI TAB 6СТ-75 АзЕ Asia - Автомобильный аккумулятор

Применена новая конструкция электродов для увеличения жесткости и сопротивления деформации при езде автомобиля в экстремальных условиях, снижения внутреннего сопротивления и увеличения эффективности энергоотдачи.
Все решетки изготовлены из нового свинцово-кальциевого сплава со специальными добавками. Для приготовления активной массы применен рафинированный свинец с ингибиторами
Читать полностью
Технічні параметри:

MORATTI TAB 6СТ-75 АзЕ Asia - Автомобільний акумулятор

Застосована нова конструкція електродів для збільшення жорсткості і опору деформації при їзді автомобіля в екстремальних умовах, зниження внутрішнього опору і збільшення ефективності енерговіддачі.
Всі грати виготовлені з нового свинцево-кальцієвого сплаву зі спеціальними добавками. Для приготування активної маси застосований рафінований свинець з інгібіторами активних металів. Це підвищує енергоємність матеріалу, що особливо важливо в спортивному режимі автомобіля для компенсації дефіциту енергії при різких спурт.
При виготовленні активної маси пластин використовуються спеціальні волоконні добавки, що значно збільшує механічну міцність обмазки, надійність утримування її гратами пластини, збільшує термін служби батарей. Використання стабілізаційних присадок для активної маси істотно знижує саморозряд.
Застосовується низькотемпературна технологія сушіння пластин, що виключає перегартовування і внутрішнє напруження в активній масі, що значно підвищує стійкість пластин до осипання.
Вперше застосовано компенсаційний метод управління окислювально-відновної реакції взаємодії позитивних і негативних електродів, що значно збільшує стабільність вихідних енергетичних характеристик та термін служби акумулятора.
Підвищується безпека експлуатації батареї при різких змінних навантаженнях.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
Азиат
Емкость
75 (Ач)
Пусковой ток
700 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Верхние
Длина
269 (мм)
Ширина
173 (мм)
Высота
218 (мм)
Страна производитель
Словения
Днищевое крепление
есть

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MORATTI» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели