Быстрый запуск NOWAX NX45110 MOTOR STARTER 450 мл


Есть в наличии (1-2 дня)
77 грн.
Наличные:
77 грн
Безнал:
92 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX NX45110 MOTOR STARTER - Быстрый старт

Тип: Быстрый старт
Применение: в бензиновых и дизельный двигателях
Объем: 450 мл

Nowax Motor Starter обеспечивает надёжный и быстрый запуск бензиновых и дизельных двигателей в зимний период, при повышенной влажности, мокрых свечах зажигания или слабом заряде аккумуляторе. Содержит специальные смазывающие добавки, исключающие износ при запуске двигателя. Средство для быстрого
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX NX45110 MOTOR STARTER - Швидкий старт

Тип: Швидкий старт
Застосування: в бензинових і дизельних двигунів
Об'єм: 450 мл

Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумуляторі. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб для швидкого запуску може також використовуватися і для перевірки справності системи живлення. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно спорскати трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що всі перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної та сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, моторних пив і т.д. Область застосування в літній час: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д.

ЗАСТОСУВАННЯ: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Використовувати і зберігати тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

Тип двигателя
Бензиновый, Дизельный
Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Быстрый запуск»
Показать все модели