Шины DUNLOP SP WinterSport 3D XL (255/50R19 107H) dn25


Нет в наличии
4637 грн.
Наличные:
4637 грн
Безнал:
5565 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dunlop SP WinterSport 3D XL (255/50R19 107H) dn25 - шина

Ширина: 255 мм
Высота: 50%
Диаметр: R19
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние
Индекс загрузки: 107 (975 кг)
Индекс скорости: H (до 210 км/ч)

Во время разработки зимней автомобильной резины Dunlop SP Winter Sport 3D, инженеры известного шинного бренда Dunlop решили уйти от компромисса между комфортом передвижения и ходовыми качествами автомобиля на
Читать полностью
Технічні параметри:

Dunlop SP WinterSport 3D XL (255/50R19 107H) dn25 - шина

Ширина: 255 мм
Висота: 50%
Діаметр: R19
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові
Індекс завантаження: 107 (975 кг)
Індекс швидкості: H (до 210 км/год)

Під час розробки зимової автомобільної гуми Dunlop SP Winter Sport 3D, інженери відомого шинного бренду Dunlop вирішили піти від компромісу між комфортом пересування і ходовими якостями автомобіля на дорозі. Зрештою подібний підхід дозволив створити по-справжньому якісну спортивну гуму, призначену для експлуатації в зимові місяці, яка, до того ж, забезпечує високий рівень комфорту усередині салону автомобіля при низькому шумі.

Основним секретом настільки вражаючих якостей Dunlop SP Winter Sport 3D, стала особлива, потрійна система ламелірованія робочої поверхні автогуми, де кожна із складових відповідає за конкретні функціональні властивості. Така технологія гарантує прекрасне зчеплення на засніжених і зледенілих покритті дорожнього полотна разом з моментальною адаптацією до швидкісної манері їзди при русі на сухому асфальті.
Тришаровий бандаж допомагає оптимально перерозподілити тиск повітря всередині автогуми, що не тільки збільшує термін її експлуатації, за рахунок більш рівномірного зносу протектора, але і покращує курсову стійкість автомобіля на дорозі. Крім того, особлива конструкція бічних сегментів дозволяє зменшити крен при швидкісному проходженні поворотів і активному маневруванні в щільному трафіку.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DUNLOP» в категории «Шины»
Показать все модели