Масло для мототехники Neste Oil 2-Т Super 1л


Нет в наличии
257 грн.
Наличные:
257 грн
Безнал:
308 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neste Oil 2-Т Super(API TC) - Моторное масло

Ескость: 1л
Вязкость: Sae 50

Neste 2-t Super Синтетическое масло для 2-тактных моторов Tsc-3 Api Tc Базовое масло в масле Neste 2-t Super для 2-тактных двигателей представляет собой смесь синтетического полиальфаолефина и парафинового минерального масла высшего качества.
Для повышения эффективности масла добавлены малозольные присадки, разработанные специально для 2-тактных
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil 2-Т Super(API TC) - Моторное масло

Ємність: 1л
В'язкість: Sae 50

Neste 2t Super Синтетичне масло для 2-тактних моторів Tsc-3 Api Tc Базове масло в маслі Neste 2-t Super для 2-тактних двигунів, являє собою суміш синтетичного поліальфаолефіни і парафінового мінерального масла вищої якості.
Для підвищення ефективності масла додані малозольні присадки, розроблені спеціально для 2-тактних двигунів з метою поліпшення мастильної здатності, зменшення зносу, утворення нагару і появи сажі на поршневих кільцях, а також з метою протидії корозії.
У маслі міститься 18% більше рідкого, ніж базове масло розчинника, що забезпечує освіту рівномірної паливо-масляної суміші також на морозі. Плинність основної частини масла Sae 50.
Масло Neste 2-t Super призначене для змащення потужних високооборотних двотактних двигунів з повітряним і водяним охолодженням. Підходить як для змішування, так і для систем змащення інжекцією. Особливо рекомендується для мотоциклів, мопедів, мотосаней, мотопил, газонокосарок та ін.
Компонент синтетичного базового масла забезпечує дуже ефективне змазування, повне згоряння і тенденцію до слабкого утворенню диму. Забарвлене в синьо-зелений колір, що дозволяє легко визначити чи містить паливно-масляна суміш масло. Має використовуватися відповідно інструкцій виробника мотора.

Тактность двигателя
2-х тактные
Применение
мото
Тип
Синтетическое
Бренд
Neste Oil

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели