Моторное масло LIQUI MOLY TOP TEC 4500 5W-30 (2318) 5л


Есть в наличии (1-2 дня)
1935 грн.
Наличные:
1935 грн
Безнал:
2322 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly TOP TEC 4500 5W-30 (2318) 5л - моторное масло

Современное, малозольное легктекучее моторное масло высшего класса для всесезонного применения в бензиновых и дизельных двигателях. Комбинация НС-синтетических базовых масел и самых современных присадок обеспечивает исключительную защиту от износа, снижение расхода топлива и отличное прокачивание по масляной системе. Полностью соответствует требованиям Ford, Madza и Mitsubishi
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly TOP TEC 4500 5W-30 (2318) 5л - моторна олива

Сучасна, малозольна легктекуча моторна олива вищого класу для всесезонного застосування в бензинових і дизельних двигунах. Комбінація НС-синтетичних базових масел і найсучасніших присадок забезпечує винятковий захист від зносу, зниження витрати палива і відмінне прокачування по системі змащення. Повністю відповідає вимогам Ford, Madza і Mitsubishi найостанніших років випуску. Захищає фільтр часток саж Diesepartikelfilters (DPF).

Відповідає найсучаснішим вимогам Ford, Madza і Mitsubishi. Особливо рекомендується для дизельниx двигунів з DPF Ford; Jaguar; Mazda (крім Mazda 3 1,6 DPF); Land Rover з 2009 модельного року; Mitsubishi Pajero 3.2 DID з 2007 модельного року.

HC-синтетична малозольна (Low SAPS) моторна олива для цілорічного використання в бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів. Рекомендується для сучасних дизельних двигунів з багатоступеневим каталізатором і фільтром сажі (DPF). Відмінно підходить для використання в автомобілях, переобладнаних під використання природного і скрапленого газу (CNG/LPG).
 
У моторних оливах Top Tec використовуються базові компоненти, вироблені за новітніми технологіями синтезу і відрізняються високими захисними властивостями. Оливи містять спеціальний пакет присадок з пониженим вмістом сполук сірки, фосфору і хлору, що забезпечує сумісність зі специфічними системами нейтралізації та забезпечує мінімальні викиди шкідливих речовин.

Особливості та переваги:
Використання моторної оливи Top Tec 4500 дозволяє забезпечити високу надійність експлуатації двигуна і збільшення терміну служби сучасних дорогих каталітичних нейтралізаторів і сажових фільтрів. Завдяки наявності оригінальних допусків виробників автомобілів, використання даної оливи дозволяє зберегти всі гарантійні умови при проходженні ТО.

Тип
Полусинтетическое
Двигатель
бензиновый, дизельный
Дополнительно
совместимо с DPF
Классификация ACEA
C1
Допуск Ford, Aston Martin, Jaguar, Land Rover
WSS M2C 934B
Классификация JASO
DL-1
Вязкость SAE
5W-30
По типу применения
легковые авто
Производство
Германия
Объем
5
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели