Моторное масло LIQUI MOLY TOP TEC 4500 5W-30 5л (2318)


Есть в наличии (1-2 дня)
1638 грн.
Наличные:
1638 грн
Безнал:
2048 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly TOP TEC 4500 5W-30 5л (2318) - моторное масло

Тип: НС-синтетическое
Объем: 5л
Вязкость по SAE: 5W-30

Спецификации и допуски:
ACEA C1-08
JASO DL-1
Ford WSS-M2C 934-B
LIQUI MOLY рекомендует этот продукт дополнительно для транспортных средств, для которых требуются следующие спецификации:
Mitsubishi
Mazda

Современное, малозольное легктекучее моторное масло высшего класса для
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly TOP TEC 4500 5W-30 5л (2318) - моторна олива

Тип: НС-синтетична
Об'єм: 5л
В'язкість по SAE: 5W-30

Специфікації та допуски:
ACEA C1-08
JASO DL-1
Ford WSS-M2C 934-B
LIQUI MOLY рекомендує цей продукт додатково для транспортних засобів, для яких потрібні наступні специфікації:
Mitsubishi
Mazda

Сучасна, малозольна легктекуча моторна олива вищого класу для всесезонного застосування в бензинових і дизельних двигунах. Комбінація НС-синтетичних базових масел і найсучасніших присадок забезпечує винятковий захист від зносу, зниження витрати палива і відмінне прокачування по системі змащення. Повністю відповідає вимогам Ford, Madza і Mitsubishi найостанніших років випуску. Захищає фільтр часток саж Diesepartikelfilters (DPF).

Відповідає найсучаснішим вимогам Ford, Madza і Mitsubishi. Особливо рекомендується для дизельниx двигунів з DPF Ford; Jaguar; Mazda (крім Mazda 3 1,6 DPF); Land Rover з 2009 модельного року; Mitsubishi Pajero 3.2 DID з 2007 модельного року.

HC-синтетична малозольна (Low SAPS) моторна олива для цілорічного використання в бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів. Рекомендується для сучасних дизельних двигунів з багатоступеневим каталізатором і фільтром сажі (DPF). Відмінно підходить для використання в автомобілях, переобладнаних під використання природного і скрапленого газу (CNG/LPG).
 
У моторних оливах Top Tec використовуються базові компоненти, вироблені за новітніми технологіями синтезу і відрізняються високими захисними властивостями. Оливи містять спеціальний пакет присадок з пониженим вмістом сполук сірки, фосфору і хлору, що забезпечує сумісність зі специфічними системами нейтралізації та забезпечує мінімальні викиди шкідливих речовин.

Особливості та переваги:
Використання моторної оливи Top Tec 4500 дозволяє забезпечити високу надійність експлуатації двигуна і збільшення терміну служби сучасних дорогих каталітичних нейтралізаторів і сажових фільтрів. Завдяки наявності оригінальних допусків виробників автомобілів, використання даної оливи дозволяє зберегти всі гарантійні умови при проходженні ТО.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели