Интерфейс Pioneer DEH-2000 (ZRS-59) 23039


Заканчивается
85 грн.
Наличные:
85 грн
Безнал:
102 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Разъем Pioneer DEH-2000(ZRS-59) 23039

Все мы уже привыкли к интерфейсам в наших автомобилях, эта совокупность устройств укоренилась в нашей каждодневной жизни и играет очень важную роль в ней. Особенно важны они для тех, кто проводит много времени в дороге в силу профессии или, попросту, ритма жизни. более того, они стали необходимыми и незаменимыми.
Автомобильная штатная автомагнитола имеет минимальный набор функций, который не
Читать полностью
Технічні параметри:

Роз'єм Pioneer DEH-2000 (ZRS-59) 23039

Всі ми вже звикли до інтерфейсів в наших автомобілях, навіть більше - ця сукупність пристроїв вкоренилася в нашому щоденному житті і грає дуже важливу роль в ній. Особливо важливі вони для тих, хто проводить багато часу в дорозі в силу професії або, попросту, ритму життя.
Автомобільна штатна автомагнітола має мінімальний набір функцій, який не підходить для більшості автовласників, і з часом змушує до придбання нового головного пристрою. Але для коректної установки буде потрібно втручання в автомобільну проводку, наприклад: різати, паяти і з'єднати дроти між собою. Дана установка являється складною і вимагає втручання фахівців.
Для того щоб не втрутитися в рідну проводку при установці нового головного пристрою, Вам знадобиться перехідник для автомагнітоли. Він оснащений спеціальним роз'ємом який необхідний для підключення до головного пристрою. Даний інтерфейс вважається не тільки необхідним але і корисним, оскільки зберігає гарантійні зобов'язання автомобіля. Провід виготовлені з високоякісної міді які покриті кольоровою і міцною ізоляцією. Контакти роз'ємів знаходяться в пластиковим корпусі який захищає від пошкоджень, і забезпечують швидке і надійне підключення.
Інтерфейс виконаний з нетоксичних і абсолютно безпечних для здоров'я матеріалів. З даним інтерфейсом можна виконувати установку самостійно, оскільки вона не вимагає спеціалізованих знань і умінь, достатньо всього лише мати схему підключення яка йде в комплекті.

Тип
ISO мама
Марка головного устройства
Pioneer
Бренд
Pioneer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Саша , 26.11.2015

  Подойдет к DEH-P4800MP ? Заранее спасибо .

  Эксперт avtozvuk.ua

  должен подойти

  Рома, 02.11.2014

  подойдет для Pioneer DEH-p7000ub ???

  Эксперт avtozvuk.ua

  Нет точной информации, нужно пробовать !

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pioneer» в категории «ISO адаптер»
Показать все модели