Нет в наличии
1073 грн.
Наличные:
1073 грн
Безнал:
1288 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TJG Е5261- Съемник панелей облицовки пластиковый

Полный набор профессиональных съемников панелей облицовки включает в себя одинадцать пластиковых съемников и профессиональный тканевый чехол-органайзер для их хранения, который обеспечивает быстрый и удобный доступ к инструменту. Чехол со съемниками может храниться в свернутом состоянии, зафиксированный липучкой или располагаться на вертикальной поверхности с помощью двух люверсов в
Читать полностью
Технічні параметри:

TJG Е5261- Знімач панелей облицювання пластиковий

Повний набір професійних знімачів панелей облицювання включає в себе одинадцять пластикових знімачів і професійний чохол-органайзер з тканини для їх зберігання, який забезпечує швидкий і зручний доступ до інструмента. Чохол зі знімачами може зберігатися в згорнутому стані, зафіксований липучкою або розташовуватися на вертикальній поверхні за допомогою двох люверсів в верхніх краях чохла. Різноманітність знімачів дозволить проводити будь-які роботи по демонтажу тонких і товстих пластикових панелей, ущільнювачів, молдингів, а також виймати різні кріпильні елементи, такі як заставні або кліпси. Для роботи з кліпсами буде зручно використовувати знімачі з різною шириною зіву. Інструменти мають яскравий колір, що допоможе їм не загубитися.
   Спеціальний матеріал покриття знімачів дозволяє впевнено їх використовувати на будь-яких поверхнях, він не подряпає поверхню на відміну від аналогічних металевий версій, що продаються сьогодні. Не має роводів, задирок або швів на поверхні інструменту.
   Використовується в автомобільній морської і авіаційній сферах, а також в побуті для робіт з меблями або електроприладами.
Інструмент для вимогливих фахівців.

Тип
Набор съемников
Количество предметов
11
Материал
пластик
Упаковка
тканевый чехол
Цвет
красный
Страна производства
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TJG» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели