Есть в наличии
20 грн.
Наличные:
20 грн
Безнал:
24 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Антенный переходник EX 23310
Заменяя штатное головное устройство многие сталкиваются с тем, что не подходит разъем антенны к новой автомагнитоле. И для того чтобы не вмешиваться в штатную автомобильную проводку тем самым нарушая гарантийные обязательства, необходимо обзавестись антенным переходником.
Антенный переходник производителя EX предназначен для быстрого и надежного подключения антенны к головному устройству. Данный переходник
Читать полностью
Антенний перехідник EX 23310
Замінюючи штатний головний пристрій багато хто стикається з тим, що не підходить роз'єм антени до нової автомагнітоли. І для того щоб не втручатися в штатну автомобільну проводку тим самим порушуючи гарантійні зобов'язання, необхідно обзавестися антенних перехідником.
Антенний перехідник виробника EX призначений для швидкого і надійного підключення антени до головного пристрою. Даний перехідник є універсальним і підходить для підключення до більшості головних пристроїв. Незважаючи на невелику вартість він має чудові якісі дані. Виготовлений з високоякісних матеріалів які не мають токсичних речовин і абсолютно безпечні для здоров'я. Контакти перехідника мають нікельоване покриття завдяки чому підвищується якість сигналу що передається. Роз'єм і вхід перехідника виготовлені відповідно до заводських стандартів. Підключення здійснюється Plug & Play. З одного боку перехідника є штекер для підключення до стандартного роз'єму (ISO) на автомагнітоли, з іншого боку вхід призначений безпосередньо для підключення самої антени. Установка здійснюється швидко, оскільки не потрібно різання і паяння проводів, досить підключити антену через перехідник і насолоджуватися своєю улюбленою радіостанцією.

Тип аксессуара
Переходник
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Аксессуар раздела антенны»
Показать все модели