Очиститель дисков EcoDrop Очиститель стальных дисков и пластиковых колпаков, 650ml (103462)


Нет в наличии
46 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoDrop Очиститель стальных дисков и пластиковых колпаков, 650ml (103462)

Тип: Очиститель
Применение: для стальных дисков и пластиковых колпаков
Объем: 650 мл

Быстро и эффективно удаляет все тяжелые загрязнения: ржавчину, масла, пыль с тормозных колодок и т.д. Не требует дополнительного механического воздействия. При очистке средство не повреждает диски и колесную резину.

Для более качественной очистки
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoDrop Очисник сталевих дисків і пластикових ковпаків, 650ml (103462)

Тип: Очисник
Застосування: для сталевих дисків і пластикових ковпаків
Об'єм: 650 мл

Швидко й ефективно видаляє всі важкі забруднення: іржу, масла, пил з гальмівних колодок і т.д. Не потребує додаткового механічного впливу. При очищенні засіб не пошкоджує диски і колісну гуму.

Для більш якісного очищення колісних дисків ми радимо використовувати наш засіб для очищення дисків. Фахівцями компанії Самист були виведені оптимальні компоненти для очищення і видалення забруднень будь-якого характеру з поверхні коліс. Колісні диски і гума зазнають значного зносу і забруднення. Реагенти, якими посипають проїжджі частини роз'їдають поверхню дисків і кузовні деталі, особливо, такий вплив небезпечно для дисків. Для збереження в ідеальному стані вашого автомобіля радимо регулярно проводити мийку нижньої частини кузова хоча б раз на місяць. У зимовий та осінньо-весняний період мийку бажано проводити раз на тиждень.

При русі автомобіля з частими розгону і гальмування (особливо у великих містах і особливо для автомобілів з автоматичною коробкою передач) на дисках коліс утворюється нагар з бруду, масел, пилу від гальмівних колодок. Цей нагар важко видаляється звичайним засобом для безконтактної мийки. Для його видалення необхідно використовувати спеціальний засіб для очищення дисків автомобілів. Дані кошти виготовляються на основі кислот, тому їх не можна застосовувати для чищення інших елементів автомобіля. Зазвичай ці кошти мають різким подразнюючим органи дихання запахом.

Застосування: після попередньої мийки автомобіля наноситься за допомогою пульверизатора на поверхню диска (одночасно на весь автомобіль наноситься звичайна активна піна). Через 3-5 хвилин весь автомобіль споліскується з АВД.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoDrop» в категории «Очиститель дисков»
Показать все модели