Гаечный ключ Alloid К-2005-9


Есть в наличии (1-2 дня)
18 грн.
Наличные:
18 грн
Безнал:
22 грн
19 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid К-2005-9- Ключ комбинированный

Гаечный рожково-накидной ключ Alloid К-2005-9 является ручным слесарно-монтажным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ принадлежит к профессиональному уровню инструментов, соответствует нормам ГОСТа, DIN, ISO и пригоден для эксплуатации условиях высоких нагрузок.
Благодаря наличию двух типов головок пользователь имеет возможность выбрать наиболее
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid К-2005-9- Ключ комбінований

Гайковий ріжково-накидний ключ Alloid К-2005-9 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ належить до професійного рівня інструментів, відповідає нормам ГОСТу, DIN, ISO і придатний для експлуатації умовах високих навантажень.
Завдяки наявності двох типів головок користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку в залежності від типу, місця розташування і складності кріплення. Рожкова головка добре підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежений і є тільки бічний доступ. Накидна головка має кільцеподібну форму і підходить для демонтажу сильно затягнутих або заржавілих кріплень. За допомогою накидної головки рекомендується зривати або остаточно затягувати нарізні сполучення, а проміжне відкручування / закручування здійснювати ріжкової.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і забезпечує інструменту високу твердість, міцність, витривалість до навантажень, стійкість до деформації, зносу і окисленню. Хромоване покриття захищає від появи корозії.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
9
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели