Есть в наличии
378 грн.
Наличные:
378 грн
Безнал:
454 грн
404 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hollywood HGLI - шумоподавитель
Высококачественный шумоподавитель Hollywood HGLI, используемый для устранения помех в сигнальном тракте автомобильного аудио оборудования, например, при работе двигателя из динамиков слышно звук в виде свистка. Данный шумоподавитель превосходно устраняет слышимый посторонний шум от громкоговорителей, которое меняет свою частоту при изменении частоты вращения двигателя (нарушения от генератора переменного тока
Читать полностью
Технічні параметри:

Hollywood HGLI - шумопонижувач
Високоякісний шумопонижувач Hollywood HGLI, який використовується для усунення перешкод в сигнальному тракті автомобільного аудіо обладнання, наприклад, при роботі двигуна з динаміків чутно звук у вигляді свистка. Даний шумопонижувач чудово усуває чутний сторонній шум від гучномовців, які змінюють свою частоту при зміні частоти обертання двигуна (порушення від генератора змінного струму або від системи запалювання). Шумоподавлювач має міцний алюмінієвий корпус який додатково служить як екран від зовнішніх перешкод. Він виготовлений в симетричному дизайні який має 4 RCA-коннектора з них 2 RCA-входу 2 RCA-виходу. Варто звернути увагу що, шумопонижувач повинен бути встановлений послідовно в лінії сигнальних кабелів, між виходами RCA головного пристрою і входами RCA підсилювача потужності. Беручи до уваги тип роз'ємів RCA (тато), в більшості випадків буде зручніше встановлювати шумопонижувач безпосередньо на підсилювачі без необхідності в додаткових проводах.
Шумоподавлювач Hollywood HGLI має додатковий чорний провід який служить в якості додаткового заземлення яке надає кращого ефекту шумопоглинання. У деяких випадках ці кабелі заземлення може залишатися не підключеними до землі, якщо ця конфігурація забезпечує найкращу якість звуку і найнижчий рівень перешкод.

Тип
Шумоподавитель
Бренд
Hollywood

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Hollywood» в категории «Адаптер»
Показать все модели