Автомобильный аккумулятор MORATTI TAB 6СТ-78 АзЕ (57549SMF)


Есть в наличии
2295 грн.
Наличные:
2295 грн
Безнал:
2869 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Moratti TAB 6СТ-78 АзЕ (57549SMF) - Автомобильный аккумулятор

Применена новая конструкция электродов для увеличения жесткости и сопротивления деформации при езде автомобиля в экстремальных условиях, для снижения внутреннего сопротивления и увеличения эффективности энергоотдачи.
Все решетки изготовлены из нового свинцово-кальциевого сплава со специальными добавками. Для приготовления активной массы применен рафинированный свинец с
Читать полностью
Технічні параметри:

Moratti TAB 6СТ-78 АзЕ (57549SMF) - Автомобільний акумулятор

Застосована нова конструкція електродів для збільшення жорсткості й опору деформації при їзді автомобіля в екстремальних умовах, для зниження внутрішнього опору та збільшення ефективності енерговіддачі.
Всі решітки виготовлені із нового свинцево-кальцієвого сплаву зі спеціальними добавками. Для приготування активної маси застосовано рафінований свинець з інгібіторами активних металів. Це підвищує енергоємність матеріалу, що особливо важливо в спортивному режимі автомобіля для компенсації дефіциту енергії при різких спуртах.
При виготовленні активної маси пластин використовуються спеціальні волоконні добавки, що значно збільшує механічну міцність обмазки, надійність утримування її решіткою пластини, збільшує термін служби батарей. Використання стабілізаційних присадок для активної маси істотно знижує саморозряджання.
Тут застосовується низькотемпературна технологія сушіння пластин, що виключає перегрівання і внутрішнє напруження в активній масі та значно підвищує стійкість пластин до осипання.
Вперше застосовано компенсаційний метод управління окислювально-відновної реакції взаємодії позитивних і негативних електродів, що значно збільшує стабільність вихідних енергетичних характеристик та термін служби акумулятора.
Підвищується безпека експлуатації батареї при різких змінних навантаженнях.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
Европеец
Емкость
78 (Ач)
Пусковой ток
800 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Нижнее
Длина
278 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Днищевое крепление
есть
Страна производитель
Словения

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Сколько гарантия?

    Дмитрий, 19.01.2016

    18 месяцев

    Ответ специалиста

Другие модели марки «MORATTI» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели