Нет в наличии
785 грн.
837 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RS ZL118 silver - парктроник

Парковочные системы от компании RS нового поколения, модель 2015 года выпуска.
Отличается высокоточной работой всех парковочных сенсоров. Работает при любых погодных условиях: дождь, снег, солнце, туман.

Система парковки RS ZL118 - это система, которая предупреждает водителя во время парковки о разных препятствиях со всех сторон. Главное предназначение парктроника - это полная безопасность и
Читать полностью
Технічні параметри:

RS ZL118 silver - парктронік

Паркувальні системи від компанії RS нового покоління, модель 2015 випуску.
Відрізняється високоточною роботою всіх паркувальних сенсорів. Працює за будь-яких погодних умов: дощ, сніг, сонце, туман.

Система паркування RS ZL118 - це система, яка попереджає водія під час паркування про різні перешкоди з усіх боків. Головне призначення парктроника - це повна безпека і контроль під час паркування. Система паркування складається з блоку управління, датчиків і блоку індикації. Кількість датчиків може становити два, чотири, шість або вісім. Чотири датчика цілком достатньо для того, щоб виявити перешкоди під час паркування. Такі датчики зазвичай встановлюються позаду автомобіля. Такий тип парктроника має назву - задні. Наявність дисплея є великою перевагою паркувальної системи. На нього виводяться дані про відстані до перешкоди, що є дуже зручним механізмом контролю перешкод. Дана модель парктроника відноситься до дротової паркувальної системі.
Існує ряд правил для вибору парктроника. Необхідно підбирати систему паркування враховуючи колір автомобіля. Також парктроник повинен бути адаптований до кліматичних особливостей регіону, де він буде використаний. Рекомендовано регулярно очищати датчики від забруднень, адже такі датчик не будуть якісно працювати і показувати достовірну інформацію про перешкоди під час паркування.
Принцип дії системи паркування нагадує ехолот. Спочатку датчик посилає сигнал. Сигнал відбивається від предметів, які знаходяться спереду і надходить назад на датчик. Виходячи з цього електронний блок розраховує відстань, на дисплей виводиться дистанція, а індикатор повідомляє про перешкоди.

Комплектація:
Фреза х 1 шт.
Дисплей х 1 шт.
Паркувальні сенсори х 4 шт.
Комплект сполучних дротів і джгутів х 1 шт.
Блок керування х 1 шт.

Цвет датчиков
серебристый
Количество датчиков
4
Зона сканирования
сзади
Функции
цифровая индикация, регулировка громкости
Входы / выходы
-
Доп.оснащение
-
Тип дисплея
ЖК
Количество дисплеев
1
Цвет корпуса дисплея
черный
Диаметр датчиков
18 (мм)
Точность измерения
1 (см)
Срабатывает ОТ
0.3 (м)
Срабатывания ДО
1.5 (м)
Время отклика
0.08 (сек)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Добрый день. Подскажите датчики тут 18 мм или 22?

  Александр, 28.08.2016

  18мм

  Ответ специалиста

  Отличный парковочный радар Установили на Мазда СХ7 Монитор очень качественно показывает,датчики реагируют даже на маленькие тонкие столбы и столбы от знаков дорожного движения. При парковке ложных срабатываний нету. доволен и я ,и жена которая постоянно ездит на этой машине

  Jimny, 23.12.2015

Другие модели марки «RS» в категории «Парктроник»
Показать все модели