Нет в наличии
1119 грн.
Наличные:
1119 грн
Безнал:
1343 грн
Приватбанк:
1443 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine B62 Dialog - Автосигнализация

Надежная автомобильная охранная система с диалоговой авторизацией, индивидуальными ключами шифрования. Рассчитана на работу в условиях экстремальных городских помех. Предназначена для защиты автомобилей среднего и высокого ценового диапазона в составе охранного комплека StarLine «Победит».

В автомобильной охранной системе реализован полный набор охранных и сервисных функций, плюс:

Диалоговая
Читать полностью


StarLine B62 Dialog - Автосигналізація

Надійна автомобільна охоронна система з діалогової авторизацією, індивідуальними ключами шифрування. Розрахована на роботу в умовах екстремальних міських перешкод. Призначена для захисту автомобілів середнього і високого цінового діапазону в складі охоронного комплек StarLine «Переможе».

В автомобільній охоронній системі реалізований повний набір охоронних і сервісних функцій, плюс:

Діалогова авторизація. Діалоговий код управління з індивідуальними ключами шифрування довжиною 128 біт виключає інтелектуальний електронний злом, стійкий до всіх існуючих кодграбберов. Для захисту коду використаний найбільш досконалий зараз алгоритм діалогового кодування, а також інноваційний метод стрибаючих частот. У цьому методі під час передачі команд спеціалізований трансивер багато разів міняє частоти за спеціальною програмою в періоді кожної посилки.
Рішення такого рівня, відоме під технічним терміном «метод розширення спектру зі стрибкоподібної перебудовою частот», вперше у світі використовуються в системі управління сигналізацією і є досить суттєвим ускладненням будь-яких спроб злому коду.

Режим «Мегаполіс». Збільшена дальність управління та оповіщення, а також впевнена робота в умовах екстремальних міських радіоперешкод забезпечується використанням 512-канального вузькосмугового запатентованого трансивера з частотною модуляцією і вузькою смугою пропускання. Спеціалізована програма обробки сигналів, вузькосмугові фільтри, а також оптимальним чином розподілені по краях частотного діапазону 433.92 МГц канали прийому та передачі дозволили нам на 8-10 Дб поліпшити відношення сигнал-шум і збільшити в 2 рази дальність і перешкодозахищеність.

Автоматичний контроль каналу зв"язку. Забезпечує перевірку знаходження брелка в зоні дії прийомопередавача сигналізації та гарантує отримання сигналів тривоги від автомобіля. При необхідності можна вибрати частоту передачі сигналів контролю в ефір кожні 3, 5, 7 хвилин або тимчасово відключити контроль зв"язку.

Ергономічність і надійність брелка. Брелоки мають інноваційний дизайн і приховане розташування антени. Це дозволяє підвищити надійність конструкції брелка і реалізувати ергономічний спосіб управління. У новому 4-кнопковому інтерфейсі управління застосований принцип «основний кнопки». Легко обнаруживаемая основна кнопка виконує основну команду сигналізації - включення режиму охорони.

Комфорт. У брелках реалізований інтуїтивно зрозумілий принцип управління. Всі піктограми на брелоку російською мовою. Світлодіодне підсвічування забезпечує комфортну роботу з інформацією на дисплеї.

Повний захист. Код шифрування «діалог» використовується як в основному, так і в додатковому брелоку.

Додаткові функції. Додані функції користувача визначення напруги заряду акумулятора автомобіля перегляду історії тривог із зазначенням часу події, вибір гучності звучання брелка і вибір мелодії. Вперше в сигналізаціях з"явилася можливість отримати неголосні сигнали підтвердження на самих звичайних 12 У сиренах.

Переваги для установників:

Модернізований алгоритм програмування функцій. Тепер в онлайні на дисплеї брелока можна бачити номер функції та її запрограмоване значення.
Модернізовано управління додатковими каналами дозволили встановлювати систему StarLine B62 Dialog на всі сучасні автомобілі.
Моделі StarLine В62 Dialog можуть бути легко трансформовані в охоронно-пошуковий комплекс додаванням одного з GSM / GPS модуля StarLine, які з"єднаються з сигналізацією по локальній мережі за допомогою одного єдиного 3 контактного роз"єму.
Для підвищення протиугінної захищеності можуть бути підключені цифрові бездротові реле блокування StarLine R2.
Більше 50 стандартних і програмованих функцій забезпечують власникові автомобіля не тільки надійний захист, але і комфорт при використанні автомобільної сигналізації StarLine В62 Dialog.

Комплектація:

- Центральний блок сигналізації
- 1 брелок з двостороннім зв"язком з РКІ
- 1 брелок з двостороннім зв"язком без РКІ
- 2-рівневий датчик удару
- Приймач
- Кнопка капота
- Світлодіод
- Сервісна кнопка
- Комплект проводів
- Датчик температури двигуна
- Інструкція з установки
- Інструкція з експлуатації
- Пам"ятка користувача

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
подключаемый
CAN модуль
нет
Тип сигнала
диалоговый
Дальность приема сигнала
1000
Дальность передачи сигнала
2000
GPS модуль
подключаемый
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
турботаймер, виброрежим брелока, подсветка дисплея брелока
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Олександр, 24.10.2014

    Добрий день, порадьте будь-ласка сигналізацію на Opel Combo 1.3 cdti 2004р (двохсторону до 1500грн) дякую

    Эксперт avtozvuk.ua

    Рассмотрите Starline A61 Dialog, это будет оптимальный вариант !

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели