Снят с производства
2955 грн.
Наличные:
2955 грн
Безнал:
3546 грн
Приватбанк:
4107 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine В62 Dialog CAN - Автосигнализация
В62 Dialog + встроенный CAN-интерфейс. Совместимость с более чем 150 моделями автомобилей.

StarLine B62 Dialog CAN - диалоговая система защиты автомобиля с интегрированным CAN интерфейсом.

Надежная автомобильная охранная система с диалоговой авторизацией, индивидуальными ключами шифрования, встроенным CAN интерфейсом. Рассчитана на работу в условиях экстремальных городских помех. Предназначена
Читать полностью


StarLine В62 Dialog CAN - Автосигналізація

StarLine B62 Dialog CAN - діалогова система захисту автомобіля з інтегрованим CAN інтерфейсом.

Надійна автомобільна охоронна система з діалогової авторизацією, індивідуальними ключами шифрування, вбудованим CAN інтерфейсом. Розрахована на роботу в умовах екстремальних міських перешкод. Призначена для захисту автомобілів середнього і високого цінового діапазону в складі охоронного комплек StarLine «Переможе».

В автомобільній охоронній системі реалізований повний набір охоронних і сервісних функцій, плюс:

Діалогова авторизація. Діалоговий код управління з індивідуальними ключами шифрування довжиною 128 біт виключає інтелектуальний електронний злом, стійкий до всіх існуючих кодграбберов. Для захисту коду використаний найбільш досконалий зараз алгоритм діалогового кодування, а також інноваційний метод стрибаючих частот. У цьому методі під час передачі команд спеціалізований трансивер багато разів міняє частоти за спеціальною програмою в періоді кожної посилки.
Рішення такого рівня, відоме під технічним терміном «метод розширення спектру зі стрибкоподібної перебудовою частот», вперше у світі використовуються в системі управління сигналізацією і є досить суттєвим ускладненням будь-яких спроб злому коду.

Режим «Мегаполіс». Збільшена дальність управління та оповіщення, а також впевнена робота в умовах екстремальних міських радіоперешкод забезпечується використанням 512-канального вузькосмугового запатентованого трансивера з частотною модуляцією і вузькою смугою пропускання. Спеціалізована програма обробки сигналів, вузькосмугові фільтри, а також оптимальним чином розподілені по краях частотного діапазону 433.92 МГц канали прийому та передачі дозволили нам на 8-10 Дб поліпшити відношення сигнал-шум і збільшити в 2 рази дальність і перешкодозахищеність.

Автоматичний контроль каналу зв'язку. Забезпечує перевірку знаходження брелка в зоні дії прийомопередавача сигналізації та гарантує отримання сигналів тривоги від автомобіля. При необхідності можна вибрати частоту передачі сигналів контролю в ефір кожні 3, 5, 7 хвилин або тимчасово відключити контроль зв'язку.

Ергономічність і надійність брелка. Брелоки мають інноваційний дизайн і приховане розташування антени. Це дозволяє підвищити надійність конструкції брелка і реалізувати ергономічний спосіб управління. У новому 4-кнопковому інтерфейсі управління застосований принцип «основний кнопки». Легко обнаруживаемая основна кнопка виконує основну команду сигналізації - включення режиму охорони.

Комфорт. У брелках реалізований інтуїтивно зрозумілий принцип управління. Всі піктограми на брелоку російською мовою. Світлодіодне підсвічування забезпечує комфортну роботу з інформацією на дисплеї.

Повний захист. Код шифрування «діалог» використовується як в основному, так і в додатковому брелоку.

Додаткові функції. Додані функції користувача визначення напруги заряду акумулятора автомобіля перегляду історії тривог із зазначенням часу події, вибір гучності звучання брелка і вибір мелодії. Вперше в сигналізаціях з'явилася можливість отримати неголосні сигнали підтвердження на самих звичайних 12 У сиренах.

Переваги для установників:

Модернізований алгоритм програмування функцій. Тепер в онлайні на дисплеї брелока можна бачити номер функції та її запрограмоване значення.
Модернізовано управління додатковими каналами дозволили встановлювати систему StarLine B62 Dialog CAN на всі сучасні автомобілі.
Моделі StarLine B62 Dialog CAN можуть бути легко трансформовані в охоронно-пошуковий комплекс додаванням одного з GSM / GPS модуля StarLine, які з'єднаються з сигналізацією по локальній мережі за допомогою одного єдиного 3 контактного роз'єму.
Для підвищення протиугінної захищеності можуть бути підключені цифрові бездротові реле блокування StarLine R2.
Вбудований CAN інтерфейс дозволяє здійснити швидку і кваліфіковану установку сигналізації на сучасні автомобілі обладнані CAN шиною.
Замість стнадартних 15-30 точок підключення необхідно зробити тільки 6-10 підключень.
Крім стандартної інформації про стан запалювання, дверей, капота, багажника з CAN шини виходять сигнали підтверджують запуск двигуна, що зручно для запускових систем. Також через CAN шину відбувається управління центральним замком, закриттям стекол, відкриванням багжніка, управлінням штатної сигналізацією.

Системи StarLine В62 Dialog CAN сумісні з більш ніж 150 моделями автомобілів.

Більше 50 стандартних і програмованих функцій забезпечують власникові автомобіля не тільки надійний захист, але і комфорт при використанні автомобільної сигналізації StarLine В62 Dialog CAN.

Список автомобілів, підтримуваних сигналізацією StarLine B62 Dialog CAN:

Audi

A3 (2004 -),
A4 (2008 -),
A5,
A6 (2004 -),
Q5,
Q7,
Allroad (2006 -),
A8 (2003 -),
A8 (2010 -)
Audi TT (2006 -);
BMW

BMW-1 (E87, 81, 82, 88),
BMW-3 (E90, 91, 92, 93),
BMW-5 (E60, 61),
BMW-6 (E63, 64),
BMW-7 (F01/F02, Е65/Е66),
BMW X5 (E70),
BMW X6 (E71)
BMW GT
Cadillac Escalade (2007 -), SRX, CTS

Chevrolet Cruze, Captiva

CITROËN C3, С4, С5, Berlingo (2009 -), C-Crosser, C3 Picasso, C4 Picasso, Berlingo (2009 -)

Ford

Focus (2005 -) GHIA,
C-MAX GHIA,
KUGA,
S-MAX,
MONDEO (2007 -),
GALAXY (2007 -)
Honda Accord (2009 -), Jazz, Civic, CR-V, Pilot

Hummer H2

Hyundai ix55

Infiniti FX35, FX50, EX35, G35X, G37, M35, M45

KIA Sorento (2010 -), Mohave

Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Хороша сигналка. Пользуюсь год. В Автозвуке посоветовали мастера, поставили , работает. Советую.

    Хаджи, 13.06.2013

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели