Нет в наличии
2290 грн.
Наличные:
2290 грн
Безнал:
2748 грн
Приватбанк:
2953 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine A92 Dialog: сигнализация c автозапуском

StarLine A92 Dialog — диалоговая система защиты автомобиля с автозапуском

Надежная автомобильная охранная система с диалоговой авторизацией, индивидуальными ключами шифрования, автозапуском, и функцией интеллектуального автозапуска. Рассчитана на работу в условиях экстремальных городских помех. Предназначена для защиты автомобилей среднего и высокого ценового диапазона в составе охранной системы
Читать полностью


StarLine A92 Dialog - діалогова система захисту автомобіля з автозапуском

Надійна автомобільна охоронна система з діалогової авторизацією, індивідуальними ключами шифрування, автозапуском, і функцією інтелектуального автозапуску. Розрахована на роботу в умовах екстремальних міських перешкод. Призначена для захисту автомобілів середнього і високого цінового діапазону в складі охоронної системи StarLine «Переможе».

В автомобільній охоронній системі реалізований повний набір охоронних і сервісних функцій.
StarLine A92 Dialog - діалогова авторизація

Діалоговий код управління з індивідуальними ключами шифрування довжиною 128 біт виключає інтелектуальний електронний злом, стійкий до всіх існуючих кодграбберов. Для захисту коду використаний найбільш досконалий зараз алгоритм діалогового кодування, а також інноваційний метод стрибаючих частот. У цьому методі під час передачі команд спеціалізований трансивер багато разів міняє частоти за спеціальною програмою в періоді кожної посилки.
StarLine A92 Dialog - режим «Мегаполіс»

Збільшена дальність управління та оповіщення, а також впевнена робота в умовах екстремальних міських радіоперешкод забезпечується використанням 128-канального вузькосмугового запатентованого трансивера з частотною модуляцією і вузькою смугою пропускання.

Спеціалізована програма обробки сигналів, вузькосмугові фільтри, а також оптимальним чином розподілені по краях частотного діапазону 433.92 МГц канали прийому та передачі дозволили нам на 8-10 Дб поліпшити відношення сигнал-шум і збільшити в 2 рази дальність і перешкодозахищеність.
StarLine A92 Dialog - інтелектуальний автозапуск

StarLine А92 Dialog призначена для дистанційних та автоматичних запусків двигуна. Спеціальний інтерфейс StarLine Smart Start контролює процес дистанційного запуску і роботи будь-якого двигуна. Можливі автоматичні запуски за заздалегідь призначеного часу, при зниженні температури нижче заданої межі, регулярні періодичні.

У StarLine A92 Dialog модернізований алгоритм контролю двигуна по напрузі, що дозволяє надійно реєструвати початок роботи двигуна і спрощує установку, допускаючи в деяких випадках не шукати сигнали тахометра або генератора.
Ергономічність і надійність брелка

Брелоки мають інноваційний дизайн і приховане розташування антени. Це дозволяє підвищити надійність конструкції брелка і реалізувати ергономічний спосіб управління. У новому 4-кнопковому інтерфейсі управління застосований принцип «основний кнопки». Легко обнаруживаемая основна кнопка виконує основну команду сигналізації - включення режиму охорони.
Комфорт

У брелках реалізований інтуїтивно зрозумілий принцип управління. Всі піктограми на брелоку російською мовою. Світлодіодне підсвічування забезпечує комфортну роботу з інформацією на дисплеї.
Повний захист

Код шифрування «діалог» використовується як в основному, так і в додатковому брелоку.
Додаткові функції

Вперше в сигналізаціях з"явилася можливість отримати неголосні сигнали підтвердження на самих звичайних 12 У сиренах.

Більше 50 стандартних і програмованих функцій забезпечують власникові автомобіля не тільки надійний захист, але і комфорт при використанні автомобільної сигналізації StarLine A92 Dialog.
Комплектація сигналізації StarLine A92 Dialog
Центральний блок сигналізації.
Брелок з двостороннім зв"язком з РКІ - 1 шт.
Брелок з двостороннім зв"язком без РКІ - 1 шт.
2-рівневий датчик удару.
Приймач.
Кнопка капота, світлодіод, сервісна кнопка.
Комплект проводів.
Датчик температури двигуна.
Інструкція з установки та експлуатації, пам"ятка користувача.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
нет
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
автозапуск двигателя, турботаймер, автозакрытие стекол
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Сергей, 23.10.2016

  Подойдет ли на джили ск2?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Борис, 17.10.2016

  Данная сигнализация подойдет на Шевроле лачетти 2005 г.в. Автомат коробка ? И нужен ли второй иммобилайзер для ее подключения?

  Эксперт avtozvuk.ua

  эта модель снята с производства, рассмотрите https://avtozvuk.ua/info/53461 , нужен обходчик для автозапуска https://avtozvuk.ua/info/12513


Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели